Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Dana Kočí
změna 01.08.2017
| Založeno | 01.08.2000 |
| IČO | 70839042 |
| Datová schránka | xshj559 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 48 smluv za celkem 11 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| business communication s.r.o. | 1 | 111 925 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 1 | 111 925 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 804 477 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Adestik s.r.o. | 1 | 1 804 477 Kč |
| Pavel Skala | 1 | 199 118 Kč |
| Mevra computers s.r.o. | 1 | 181 245 Kč |
| Martin Matějka | 1 | 90 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 4 | 2 275 015 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 272 325 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 69 502 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| THERMOLUFT KT s.r.o. | 1 | 2 272 325 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 78 768 Kč |
| Nerliano s.r.o. | 1 | 69 502 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 3 | 2 420 595 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 096 820 Kč |
| IT Hardware | 2 | 172 412 Kč |
| Nábytek | 1 | 70 007 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Adestik s.r.o. | 1 | 1 096 820 Kč |
| Axes Computers s.r.o. | 1 | 98 125 Kč |
| Mevra computers s.r.o. | 1 | 74 287 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 70 007 Kč |
| Area Projekt s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 5 | 1 399 739 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 44 | 3 820 191 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 22 | 1 328 539 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 507 781 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 161 277 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 148 900 Kč |
| Kancelář | 1 | 83 959 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 73 016 Kč |
| Telco | 1 | 61 178 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EL-STAV Štěch s.r.o. | 1 | 507 781 Kč |
| CENTRUM GASTRONOMIE Sušice s.r.o. | 1 | 161 277 Kč |
| Agrowest a.s. | 1 | 148 900 Kč |
| Mevra computers s.r.o. | 1 | 128 468 Kč |
| business communication s.r.o. | 1 | 123 790 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 83 959 Kč |
| BossCan ComPrint spol. s r.o. | 1 | 73 016 Kč |
| Axes Computers s.r.o. | 1 | 71 078 Kč |
| INVEST TEL, s.r.o. | 1 | 61 178 Kč |
| INEL - Market, s.r.o. | 1 | 58 039 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 11 | 1 417 486 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 393 190 Kč |
| IT | 1 | 193 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Data-Ing, s.r.o. | 1 | 393 190 Kč |
| Axes Computers s.r.o. | 1 | 193 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 2 | 586 410 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 480 638 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 479 135 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pluxee Česká republika a.s. | 3 | 479 135 Kč |
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 1 | 274 314 Kč |
| West-Bau s.r.o. | 1 | 206 324 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 6 | 959 773 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 331 915 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 159 962 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| West-Bau s.r.o. | 2 | 331 915 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 159 962 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 4 | 491 876 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 22 | 4 249 357 Kč |
| Nábytek | 22 | 1 597 741 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 429 187 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 411 055 Kč |
| Pojišťovací služby | 22 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pluxee Česká republika a.s. | 3 | 429 187 Kč |
| West-Bau s.r.o. | 2 | 411 055 Kč |
| business communication s.r.o. | 1 | 191 736 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 127 585 Kč |
| Milan Škopek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 8 | 1 159 563 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 315 390 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 285 758 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| West-Bau s.r.o. | 1 | 315 390 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 285 758 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Klatovy, Hálkova 133 | 3 | 601 148 Kč |