Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Markéta Škaloudová fryčová
změna 01.08.2024
| Založeno | 01.09.2000 |
| IČO | 70839913 |
| Datová schránka | cu5wq5s |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 53 smluv za celkem 7 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
7,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MATURE TEPLICE s.r.o. | 1 | 463 670 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 5 | 1 146 549 Kč |
| Základní škola, Teplice, Edisonova 1732 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 588 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 433 434 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 168 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 1 | 168 000 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PORT tepelná technika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 6 | 1 022 034 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 168 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 876 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOXED, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LOSAN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 5 | 876 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 108 960 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 85 810 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Savka | 1 | 108 960 Kč |
| Alpha Supplies s.r.o. | 1 | 85 810 Kč |
| OMNIS Plus Group s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 5 | 194 770 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 83,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inveko-stavby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Müller | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohušovická mlékárna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 176 648 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| inveko-stavby s.r.o. | 1 | 176 648 Kč |
| Čistá okna s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 5 | 176 648 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 451 996 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 237 475 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOSAN s.r.o. | 1 | 451 996 Kč |
| inveko-stavby s.r.o. | 1 | 237 475 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 3 | 689 471 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 73 | 15 416 844 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 166 012 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 64 238 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České okno Teplice s.r.o. | 1 | 1 290 453 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 2 | 166 012 Kč |
| Viktor Motlík | 2 | 64 238 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 4 | 1 520 702 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 49 | 11 096 766 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 581 431 Kč |
| Pojišťovací služby | 25 | 168 000 Kč |
| Dary a dotace | 49 | 61 991 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 5 | 1 237 578 Kč |
| LOSAN s.r.o. | 1 | 227 850 Kč |
| Pavel Kasl | 2 | 175 051 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 168 000 Kč |
| Karel Koreň | 1 | 135 140 Kč |
| Miroslav Kout | 1 | 95 653 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 10 | 1 977 281 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 61 991 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 747 | 50 980 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOSAN servis s.r.o. | 1 | 309 550 Kč |
| Milan Souček | 1 | 303 309 Kč |
| Pavel Kasl | 1 | 114 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace | 3 | 727 809 Kč |