Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 6 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Miroslava Křupalová
změna 02.12.2025
| Založeno | 01.07.2000 |
| IČO | 70840661 |
| Datová schránka | hj7xe96 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 109 smluv za celkem 507 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 7 260 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace | 6 | 13 904 371 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 8 653 567 Kč |
| Dětský domov Dagmar Brno, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 29 161 240 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 21 780 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 12 100 000 Kč |
| Kosmetika | 2 | 3 476 364 Kč |
| Energie | 3 | 673 118 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 498 287 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 435 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 262 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 7 | 67 554 318 Kč |
| Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace | 7 | 5 190 061 Kč |
| Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. | 2 | 666 757 Kč |
| Česká školní inspekce | 1 | 249 144 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 2 | 96 800 000 Kč |
| Kosmetika | 43 | 74 638 346 Kč |
| IT Hardware | 1 | 9 680 000 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 3 906 189 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 284 402 Kč |
| Energie | 2 | 962 064 Kč |
| IT | 1 | 181 984 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 97 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 6 | 112 352 805 Kč |
| Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace | 8 | 3 193 527 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 37 569 743 Kč |
| Kancelář | 1 | 29 300 132 Kč |
| Energie | 2 | 1 576 686 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 96 800 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace | 2 | 37 666 543 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 30 876 818 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 38 508 824 Kč |
| Energie | 2 | 1 893 668 Kč |
| IT Hardware | 3 | 214 811 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 102 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 95 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSP, spol. s r.o. | 2 | 38 269 244 Kč |
| Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace | 3 | 2 076 777 Kč |
| Znojmoinvesta, s.r.o. | 1 | 239 580 Kč |
| ENGEL s.r.o. | 3 | 214 811 Kč |
| Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace | 1 | 183 109 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 1 | 183 109 Kč |
| Educative Toys s.r.o. | 1 | 102 Kč |
| Ing. Petr Gabriel | 1 | 95 Kč |
| A - projekt, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace | 10 | 38 540 723 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 1 893 668 Kč |
| Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 183 109 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 28 639 490 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 11 370 757 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 2 431 405 Kč |
| Energie | 2 | 1 029 722 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 492 106 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 359 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 41 039 969 Kč |
| Střední škola Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 2 431 405 Kč |
| Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 492 106 Kč |
| Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace | 4 | 359 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 127 | 614 734 083 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 9 833 293 Kč |
| Energie | 2 | 329 347 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 10 162 640 Kč |
| Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace | 2 | 383 046 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 43 | 1 216 732 059 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 39 270 125 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 108 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace | 7 | 39 270 233 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 1 | 17 167 131 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 7 444 230 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 661 252 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 497 565 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 17 167 131 Kč |
| Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace | 11 | 8 603 047 Kč |
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 127 | 3 157 113 489 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 64 | 665 649 584 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 148 | 26 634 064 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 6 281 531 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 641 534 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 180 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 67 637 838 Kč |
| Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace | 8 | 8 494 583 Kč |
| Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace | 1 | 2 204 038 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |