Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 07.04.2004 |
| IČO | 70850976 |
| Datová schránka | 53qkiud |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 135 smluv za celkem 27 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 146 000 Kč |
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 1 | 61 712 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 1 | 146 000 Kč |
| AWATTECH s.r.o. | 1 | 61 712 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 687 008 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 544 258 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 288 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 214 148 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 193 140 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 176 500 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 163 229 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 137 191 Kč |
| Nábytek | 1 | 92 158 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 11 | 2 746 352 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 193 140 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 104 000 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 72 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEGASTRO CZ, s.r.o. | 1 | 687 008 Kč |
| BP - COMPLET, s.r.o. | 1 | 553 978 Kč |
| JURÁŇ PROJEKT s.r.o. | 1 | 374 858 Kč |
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 3 | 369 640 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 288 000 Kč |
| Tomáš Pavlíček | 1 | 214 148 Kč |
| Ing. David Polášek | 1 | 169 400 Kč |
| Ing. Jan Ženatý | 1 | 163 229 Kč |
| TRUPRO s.r.o. | 2 | 158 539 Kč |
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 137 191 Kč |
| Obec Ublo | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 25 | 4 080 725 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 076 359 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 310 099 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 277 418 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 151 200 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 78 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 72 479 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 56 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 10 | 2 203 694 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 212 753 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 78 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KERAMO D - Dohorák s.r.o. | 1 | 928 072 Kč |
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 2 | 290 753 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 277 418 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 210 285 Kč |
| Ing. Jan Ženatý | 1 | 163 229 Kč |
| Tomáš Pavlíček | 1 | 151 200 Kč |
| PĚLUCHA střechy s.r.o. | 1 | 148 287 Kč |
| Michal Novák | 1 | 99 814 Kč |
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 1 | 96 910 Kč |
| Kamil Gregor | 1 | 72 479 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 56 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 7 883 607 Kč |
| Nábytek | 3 | 795 514 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 556 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 215 312 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 81 498 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 45 768 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 15 | 9 652 636 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 83 000 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 61 300 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PĚLUCHA střechy s.r.o. | 1 | 6 333 143 Kč |
| System plus Zlín, s.r.o. | 1 | 824 425 Kč |
| JASANEK s.r.o. | 1 | 556 600 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 446 739 Kč |
| AMBRA - Group, s.r.o. | 1 | 274 295 Kč |
| TRUPRO s.r.o. | 1 | 222 987 Kč |
| Juxela s.r.o. | 1 | 205 000 Kč |
| POLSON SECURITY, s.r.o. | 1 | 195 886 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 160 312 Kč |
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 4 | 144 300 Kč |
| Miroslav Říha | 1 | 102 166 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 81 498 Kč |
| JECH CZ s.r.o. | 1 | 74 480 Kč |
| Martin Jurčík | 1 | 74 336 Kč |
| Michal Novák | 1 | 55 000 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 45 768 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 97 | 21 378 625 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 302 501 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 286 770 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 237 939 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 146 513 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 91 149 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 8 | 1 139 352 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 302 501 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 2 | 237 939 Kč |
| Ing. Vladimír Juráň | 1 | 223 850 Kč |
| ROVEL, spol. s r.o. | 1 | 146 513 Kč |
| REXGLAS s.r.o. | 1 | 91 149 Kč |
| JECH CZ s.r.o. | 1 | 74 480 Kč |
| POLSON FIRE, s.r.o. | 1 | 62 920 Kč |
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 49 | 13 684 823 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 4 961 232 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 154 031 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 147 862 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 104 468 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 87 060 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 78 650 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 76 079 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 70 620 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 65 000 Kč |
| Sociální péče | 2 | 59 189 Kč |
| Telco | 3 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 15 | 6 018 704 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 65 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 7 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SECURITY TECHNOLOGIES a.s. | 1 | 2 403 920 Kč |
| První otrokovická stavební, a.s. v likvidaci | 1 | 2 373 812 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 2 | 223 941 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 154 031 Kč |
| ACUTIA spol. s r.o. | 1 | 118 500 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 114 800 Kč |
| REXGLAS s.r.o. | 1 | 104 468 Kč |
| FRANKOSPOL OFFICE s.r.o. | 1 | 87 060 Kč |
| Ludvík Labuda | 1 | 84 853 Kč |
| HARTMANN - RICO a.s. | 1 | 79 860 Kč |
| POLSON SECURITY, s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| SEMILEAS, a. s. | 1 | 70 620 Kč |
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 9 | 65 000 Kč |
| Ing. Viktor Dynka | 1 | 65 000 Kč |
| Agentura Devět měsíců s.r.o. | 1 | 59 189 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Laboratorní přístroje a zařízení | 97 | 9 593 442 Kč |
| Průmyslové stroje | 25 | 3 732 296 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 120 062 Kč |
| Telekomunikační služby | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 3 | 437 105 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 215 984 Kč |
| HOSPIMED, spol. s r.o. | 1 | 120 062 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 101 059 Kč |
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 12 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 57,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 122 | 22 138 402 Kč |
| Dary a dotace | 97 | 7 768 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 912 336 Kč |
| Školení a kurzy | 25 | 1 344 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 145 045 Kč |
| Telekomunikační služby | 10 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 7 | 2 463 511 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 10 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 385 | 382 391 748 Kč |
| Pojišťovací služby | 25 | 1 910 141 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 100 902 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 95 391 Kč |
| Telco | 73 | 0 Kč |
| IT | 25 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 10 | 1 288 650 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Řihák | 1 | 811 703 Kč |
| První otrokovická stavební, a.s. v likvidaci | 1 | 199 338 Kč |
| Ludvík Labuda | 1 | 100 902 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 95 391 Kč |
| DMA Praha s.r.o. | 1 | 81 316 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TOMA, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 217 | 33 276 126 Kč |
| Práce při dokončování budov | 97 | 25 018 171 Kč |
| Telekomunikační služby | 793 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 2 | 438 506 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Slovenčík | 1 | 384 180 Kč |
| INVISTA Craft s.r.o. | 1 | 54 326 Kč |
| Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |