Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 07.11.2003 |
| IČO | 70878064 |
| Datová schránka | g7nkyqp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 28 smluv za celkem 37 mil. Kč;
13 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 188 970 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 94 985 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PACINA-DVEŘE s.r.o. | 1 | 188 970 Kč |
| Zdeněk Bárta | 1 | 136 090 Kč |
| Robert Kohoutek | 1 | 94 985 Kč |
| Filip Kalisch | 1 | 53 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Rumburk, Komenského 864/8, příspěvková organizace | 4 | 473 445 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 88,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 417 447 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 366 750 Kč |
| Nábytek | 2 | 255 989 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Rumburk, Komenského 864/8, příspěvková organizace | 8 | 1 679 228 Kč |
| Město Rumburk | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 37 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Rumburk, Komenského 864/8, příspěvková organizace | 3 | 265 146 Kč |
| Město Rumburk | 1 | 37 680 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 27 158 443 Kč |
| Stavebnictví | 70 | 10 703 186 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 164 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Rumburk, Komenského 864/8, příspěvková organizace | 4 | 27 322 443 Kč |
| Dům kultury Střelnice Rumburk, příspěvková organizace | 3 | 27 158 443 Kč |
| Mateřská škola Rumburk, Sukova 1047/4, příspěvková organizace | 3 | 27 158 443 Kč |
| Mateřská škola Rumburk, Krásnolipská 463/8, příspěvková organizace | 3 | 27 158 443 Kč |
| Mateřská škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 398, příspěvková organizace | 3 | 27 158 443 Kč |
| Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace | 3 | 27 158 443 Kč |
| Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace | 3 | 27 158 443 Kč |
| Základní škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 85/31, okres Děčín, příspěvková organizace | 3 | 27 158 443 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 14 871 474 Kč |
| Správa rumburských areálů sportu - SRAS | 2 | 14 871 474 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 | 12 286 969 Kč |
| Mateřská škola Rumburk, V Podhájí 277/12, příspěvková organizace | 2 | 12 286 969 Kč |
| Josef Klíma | 1 | 83 281 Kč |
| CATANIA GROUP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rumburk | 3 | 27 158 443 Kč |
| SchoolBoard Technologies s.r.o. | 1 | 164 000 Kč |
| Mateřská škola Rumburk, Komenského 864/8, příspěvková organizace | 1 | 83 281 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 376 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rumburk | 1 | 376 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Rumburk, Komenského 864/8, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Rumburk, Komenského 864/8, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 6 985 235 Kč |
| Pojišťovací služby | 24 | 20 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rumburk | 1 | 6 985 235 Kč |
| Mateřská škola Rumburk, Komenského 864/8, příspěvková organizace | 1 | 20 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 70 | 785 304 599 Kč |
| Školení a kurzy | 47 | 8 666 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rumburk | 2 | 0 Kč |