Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Dagmar Surá
změna 12.07.2019
| Založeno | 30.06.2001 |
| IČO | 70920711 |
| Datová schránka | auik3f6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 24 smluv za celkem 557 258 Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
29,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 139 000 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 139 000 Kč |
| MACHAČ - MALOKAPACITNÍ JATKA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SchoolBoard Technologies s.r.o. | 1 | 139 000 Kč |
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 72 218 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vít Pořízka | 1 | 72 218 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 72 218 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 52 316 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 799 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| E F I O S spol. s r.o. | 1 | 52 316 Kč |
| MEBES security s.r.o. | 2 | 799 Kč |
| TS Valašské Meziříčí s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Lubomír Pavelka | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 7 | 53 115 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 60 572 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elephant smile cz, s.r.o. | 1 | 60 572 Kč |
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Bc. Radmila Kraftová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 60 572 Kč |
| Vodní sporty RELAX s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 53 463 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vít Pořízka | 1 | 53 463 Kč |
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 53 463 Kč |
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 12 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 12 000 Kč |
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 12 000 Kč |
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 193 | 3 038 816 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 25 | 1 517 119 Kč |
| Kancelář | 1 | 53 499 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 63 391 Kč |
| Alois Friedl | 1 | 53 499 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 116 890 Kč |