Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Markéta Čabelová
změna 18.12.2024
| Založeno | 01.01.2002 |
| IČO | 70922616 |
| Datová schránka | c4uksk9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 2 mil. Kč;
30,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 1 | 139 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SchoolBoard Technologies s.r.o. | 1 | 139 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 341 220 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 93 459 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 79 739 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 1 | 341 220 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 93 459 Kč |
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 | 79 739 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 341 220 Kč |
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 2 | 173 198 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 312 180 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 13 686 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 3 | 312 180 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 13 686 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 312 180 Kč |
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 1 | 13 686 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 1 581 011 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 29 250 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 3 | 95 220 Kč |
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 29 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 2 | 95 220 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 261 360 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 20 | 261 318 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 139 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 24 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 3 | 425 300 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 1 278 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 261 360 Kč |
| SchoolBoard Technologies s.r.o. | 1 | 139 000 Kč |
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 2 | 26 218 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 217 800 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 14 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 1 | 217 800 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 14 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 217 800 Kč |
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 1 | 14 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 77 | 21 518 640 Kč |
| Pojišťovací služby | 58 | 2 539 905 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 24 324 Kč |
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 1 | 24 324 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 77 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 20 | 286 800 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771 | 2 | 286 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 1 | 286 800 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 0 Kč |