Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 16.05.2003 |
| IČO | 70974942 |
| Datová schránka | bkak8bz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 162 smluv za celkem 23 mil. Kč;
21,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 2 | 355 759 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 169 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 22 | 2 892 786 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek | 1 | 510 760 Kč |
| Radek Novotný | 1 | 248 843 Kč |
| 1 | 194 808 Kč | |
| ČAFC Židenice 2011, z.s. | 1 | 168 603 Kč |
| 1 | 168 440 Kč | |
| Český florbal | 1 | 160 951 Kč |
| Svatopluk Švehlík | 1 | 141 316 Kč |
| Tenisový klub 2000 Luhačovice z.s. | 1 | 129 995 Kč |
| Městský fotbalový klub Modřice z. s. | 1 | 114 571 Kč |
| 1 | 112 020 Kč | |
| Taneční soubor STARS, z.s. Bystřice pod Hostýnem | 1 | 95 404 Kč |
| Fotbalový klub Bospor Bohumín z.s. | 1 | 86 133 Kč |
| TRASKO Servis, s.r.o. | 1 | 82 946 Kč |
| MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV, z.s. | 1 | 70 000 Kč |
| FC Kuřim, z.s. | 1 | 66 187 Kč |
| 1.FC SLOVÁCKO, a.s. | 1 | 65 210 Kč |
| 36089648 | 1 | 65 163 Kč |
| FK Boršice u Blatnice z.s. | 1 | 60 840 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Račice | 1 | 57 760 Kč |
| LADOS, a.s. | 1 | 1 815 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 20 | 3 854 865 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 20 | 3 042 135 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 707 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 259 630 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 183 376 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 145 020 Kč |
| IT | 1 | 68 680 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 64 454 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 60 037 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 59 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 55 | 9 446 116 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 707 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 752 | 109 640 724 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 329 606 Kč |
| Sport a sportoviště | 19 | 1 391 863 Kč |
| IT | 2 | 923 271 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 181 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 172 275 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 164 560 Kč |
| Technické služby | 1 | 131 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 35 | 4 609 445 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 955 900 Kč |
| Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace | 1 | 165 181 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 2 | 1 121 081 Kč |
| HaSaM, s.r.o. | 3 | 923 271 Kč |
| BAZENSERVIS, s.r.o. | 1 | 679 384 Kč |
| BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. | 2 | 499 137 Kč |
| Volejbalové centrum mládeže Brno z.s. | 2 | 203 400 Kč |
| MENERGA CZECH+, spol. s r.o. | 2 | 195 185 Kč |
| Semela Ateliers s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Relax na max s.r.o. | 1 | 164 560 Kč |
| Technika budov, s.r.o. | 1 | 131 820 Kč |
| BIO ILLUSION s.r.o. | 1 | 124 650 Kč |
| Obec Dolní Němčí | 1 | 108 900 Kč |
| 35876441 | 1 | 97 988 Kč |
| Bulldogs Brno | 1 | 93 902 Kč |
| Český svaz karate Goju ryu, z.s. | 1 | 89 535 Kč |
| ČAFC Židenice 2011, z.s. | 1 | 86 261 Kč |
| BK Havířov z.s. | 1 | 86 031 Kč |
| Taneční klub Rokaso Uherské Hradiště, z.s. | 2 | 80 595 Kč |
| 1 | 79 200 Kč | |
| 1 | 77 605 Kč | |
| Český volejbalový svaz | 1 | 75 250 Kč |
| PAVER s.r.o. | 1 | 73 549 Kč |
| Český svaz házené, z.s. | 1 | 70 550 Kč |
| FK Slavonín, z.s. | 1 | 70 348 Kč |
| FC Kuřim, z.s. | 1 | 66 851 Kč |
| Tělovýchovná jednota Sokol Lanžhot, z.s. | 1 | 65 380 Kč |
| Josef Lysák | 1 | 63 375 Kč |
| FC SPARTA BRNO | 1 | 62 375 Kč |
| SK Jesenec-Dzbel, z.s. | 1 | 55 040 Kč |
| FC Svratka Brno, z. s. | 1 | 53 163 Kč |
| Městský fotbalový klub Kravaře z.s. | 1 | 50 640 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 39 | 5 458 844 Kč |
| Sport a sportoviště | 8 | 453 657 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 384 490 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 317 079 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 246 644 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 120 396 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 22 | 3 201 250 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 246 644 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. | 2 | 1 209 720 Kč |
| MENERGA CZECH+, spol. s r.o. | 2 | 384 490 Kč |
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 246 644 Kč |
| Roman First | 2 | 237 246 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 2 | 236 325 Kč |
| Volejbalové centrum mládeže Brno z.s. | 2 | 200 085 Kč |
| Český svaz házené, z.s. | 1 | 144 462 Kč |
| HaSaM, s.r.o. | 1 | 144 029 Kč |
| BK Havířov z.s. | 1 | 126 311 Kč |
| Radio Čas s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Technika budov, s.r.o. | 1 | 97 704 Kč |
| FC Kuřim, z.s. | 1 | 93 532 Kč |
| FC Svratka Brno, z. s. | 1 | 78 827 Kč |
| Český volejbalový svaz | 1 | 69 017 Kč |
| Volejbal Přerov, z.s. | 1 | 58 502 Kč |
| ČAFC Židenice 2011, z.s. | 1 | 0 Kč |
| FK Slavonín, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Český svaz karate Goju ryu, z.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 222 003 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 121 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 101 396 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 81 370 Kč |
| Nábytek | 1 | 65 584 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 6 | 591 352 Kč |
| Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AGRO Brno - Tuřany, a.s. | 1 | 222 003 Kč |
| CleverFox s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| TREDO s.r.o. | 1 | 101 396 Kč |
| Český svaz házené, z.s. | 1 | 81 370 Kč |
| Jiří Stejskal s.r.o. | 1 | 65 584 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 103 | 12 447 243 Kč |
| Stavebnictví | 103 | 9 152 992 Kč |
| Práce při dokončování budov | 35 | 3 741 880 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 191 711 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 6 | 735 985 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TREDO s.r.o. | 1 | 294 433 Kč |
| PAVER s.r.o. | 1 | 135 532 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 1 | 128 841 Kč |
| NELL PROJEKT s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Český florbal | 1 | 56 179 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 35 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Luhačovice | 1 | 0 Kč |
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Josef Lysák | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 35 | 2 313 521 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 311 485 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 2 | 395 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZO OSŽ SŽ Stavební správa východ | 1 | 311 485 Kč |
| CARETTA SPA CZ s.r.o. | 1 | 83 665 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 85,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 138 | 13 547 266 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 206 | 5 857 350 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 67 146 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 6 | 67 146 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fotbalová školička z.s. v likvidaci | 1 | 67 146 Kč |
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 2 | 67 146 Kč |
| Hotel Radun s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TEDOM a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jitka Slivečková | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 1 803 | 214 861 760 Kč |
| IT | 103 | 33 809 283 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 35 | 10 706 777 Kč |
| Zahradnické služby | 35 | 8 460 717 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 61 815 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 5 | 487 599 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIA Chinchilla Agency s.r.o. | 1 | 151 734 Kč |
| PROCONT s.r.o. | 1 | 116 287 Kč |
| HaSaM, s.r.o. | 1 | 82 958 Kč |
| Michal Koťan | 1 | 74 805 Kč |
| BAZENSERVIS, s.r.o. | 1 | 61 815 Kč |