Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 70986843 |
| Datová schránka | cagkv38 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 25 smluv za celkem 7 mil. Kč;
20,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 137 084 Kč |
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 102 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 137 084 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 117 364 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WAGNER stavební spol. s r.o. | 1 | 2 117 364 Kč |
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| Handl Jaromír, Ing. | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 3 | 2 267 364 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 409 473 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 31 949 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Pohlodek | 1 | 227 173 Kč |
| 1 | 182 300 Kč | |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 31 949 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 3 | 441 422 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 117 875 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 31 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Abacra stavební s.r.o. | 1 | 117 875 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 31 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 149 625 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 825 933 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 | 585 640 Kč |
| Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO | 1 | 240 293 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 825 933 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 15 | 6 261 128 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 506 725 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTAV group s.r.o. | 1 | 961 890 Kč |
| PILUŠASTAV s.r.o. | 1 | 506 725 Kč |
| Ing.arch. KRISTEN MICHAL | 1 | 343 640 Kč |
| Město Vyškov | 1 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 6 | 1 812 255 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 882 102 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 23 139 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 12 100 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PILUŠASTAV s.r.o. | 1 | 882 102 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 23 139 Kč |
| Ing. Jan Romaněnko | 1 | 12 100 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vyškov,a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 5 | 917 341 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 37 | 24 501 236 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 | 299 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 299 999 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 81 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 81 000 Kč |
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 81 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 81 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 19 | 527 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 6 522 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opatovice a Rychtářov, okres Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 6 522 Kč |