Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 20.12.2003 |
| IČO | 70986860 |
| Datová schránka | fhckqi3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 12 smluv za celkem 3 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
25,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 65 367 Kč |
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 65 367 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 65 367 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 82 764 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALÁČ s.r.o. | 1 | 82 764 Kč |
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 82 764 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 82 764 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 357 693 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOBEŠ-STAVBY s.r.o. | 1 | 357 693 Kč |
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 357 693 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 357 693 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 609 553 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 3 | 609 553 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 3 | 609 553 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 25 | 2 473 261 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 486 925 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 486 925 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 853 041 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOBEŠ-STAVBY s.r.o. | 1 | 853 041 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 853 041 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 73 | 44 381 596 Kč |
| Energie | 49 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 | 694 691 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Dědická, Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 694 691 Kč |