Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 15.07.2003 |
| IČO | 70987319 |
| Datová schránka | t6qkmvc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 46 smluv za celkem 14 mil. Kč;
15,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 780 027 Kč |
| IT | 1 | 484 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 242 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 234 732 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace | 4 | 1 333 771 Kč |
| KBM-International s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| PROXIMA spol. s r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| P & K OCHRANA, s.r.o. | 1 | 164 988 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace | 4 | 960 732 Kč |
| Město Cheb | 2 | 780 027 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 4 603 000 Kč |
| Potraviny | 6 | 2 210 000 Kč |
| Energie | 2 | 1 871 200 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 726 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 290 400 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace | 15 | 8 539 000 Kč |
| Město Cheb | 1 | 871 200 Kč |
| Správa zdravotních a sociálních služeb Cheb, příspěvková organizace | 1 | 290 400 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 20 | 5 557 600 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 858 411 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 273 751 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 240 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 125 055 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební společnost VARO, s.r.o. | 1 | 800 000 Kč |
| FONS, spol. s r.o. | 3 | 398 806 Kč |
| Správa zdravotních a sociálních služeb Cheb, příspěvková organizace | 3 | 280 000 Kč |
| Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace | 4 | 280 000 Kč |
| Jiří Hamáček | 1 | 58 411 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace | 5 | 1 257 217 Kč |
| Správa zdravotních a sociálních služeb Cheb, příspěvková organizace | 3 | 280 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 31 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 31 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace | 1 | 31 460 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 20 | 622 440 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 225 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Smrčka | 2 | 225 436 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 24 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace | 3 | 250 136 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 96 | 35 637 546 Kč |
| IT | 20 | 9 196 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 151 821 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Hanzal | 1 | 223 950 Kč |
| Daniel Menšík | 1 | 85 271 Kč |
| Tomáš Kyselák | 1 | 66 550 Kč |
| KBM-International s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace | 3 | 375 771 Kč |
| KBM-International s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 231 | 97 413 756 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 88 885 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Hamáček | 1 | 123 805 Kč |
| Kalora a.s. | 1 | 112 392 Kč |
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 | 88 885 Kč |
| Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace | 4 | 325 082 Kč |