Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 06.06.2003 |
| IČO | 70988480 |
| Datová schránka | uhqks43 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 32 smluv za celkem 943 777 Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
18,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Ševčík | 1 | 178 880 Kč |
| Marek Švécar | 1 | 52 989 Kč |
| Zemědělské družstvo Senice na Hané | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 3 | 231 869 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 199 954 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 87 546 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hřiště pod Květinou s.r.o. | 1 | 199 954 Kč |
| Město Konice | 2 | 87 546 Kč |
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 2 | 87 546 Kč |
| První česká energie a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 3 | 199 954 Kč |
| Olomoucký kraj | 2 | 87 546 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 15 | 638 904 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 193 479 Kč |
| IT | 1 | 155 980 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUVIA Interactive s.r.o. | 1 | 155 980 Kč |
| Město Konice | 1 | 26 082 Kč |
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 1 | 26 082 Kč |
| Zemědělské družstvo Senice na Hané | 1 | 0 Kč |
| První česká energie a.s. | 2 | 0 Kč |
| Moravia Farm Fruits s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 6 | 349 459 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 26 082 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEDOM energie s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| První česká energie a.s. | 1 | 0 Kč |
| Slimka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 1 646 262 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 25 184 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Ruček | 1 | 246 586 Kč |
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 2 | 25 184 Kč |
| TEDOM energie s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VEMEX Energie a.s. | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 4 | 246 586 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 25 184 Kč |
| Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 8 966 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 8 966 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 1 | 8 966 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 36 | 1 354 353 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 79 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |