Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Světlana Tesařová
změna 01.08.2017
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 70992207 |
| Datová schránka | 8dhp8kj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 7 smluv za celkem 1 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
28,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámečnictví Bílý, s.r.o. | 1 | 124 894 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pornice, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 124 894 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 197 347 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Jaroš | 1 | 197 347 Kč |
| Mirela s.r.o. | 1 | 50 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pornice, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 2 | 248 200 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 294 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy s. r. o. | 1 | 294 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pornice, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 294 763 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 54 269 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELKO Lighting, s.r.o. | 1 | 54 269 Kč |
| Mateřská škola Pornice, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 54 269 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pornice, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 54 269 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 103 955 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 1 | 103 955 Kč |
| Mateřská škola Pornice, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 103 955 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pornice, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 103 955 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 15 | 3 273 393 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 77 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Jaroš | 1 | 482 367 Kč |
| Technické služby města Morkovice-Slížany, příspěvková organizace | 1 | 77 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pornice, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 2 | 559 367 Kč |