Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Martina Juříčková
změna 09.09.2025
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 71007008 |
| Datová schránka | d7kk4ps |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 57 smluv za celkem 249 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
8,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 121 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 35 597 960 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 300 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 35 597 960 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 7 | 300 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 198 520 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 2 | 198 520 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 740 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 158 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 3 | 898 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 898 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 11 | 2 700 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 646 911 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 358 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 4 | 860 000 Kč |
| Zlín Net, a.s. | 2 | 144 911 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 860 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 4 | 144 911 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 740 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 110 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 10 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 6 | 850 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 850 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 740 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 50 000 Kč |
| IT | 10 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 790 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 700 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 4 | 760 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 760 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 64 | 155 000 000 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 45 000 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 700 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 650 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 201 350 000 Kč |