Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 71007016 |
| Datová schránka | jtrk4n9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 88 smluv za celkem 277 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
4,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 35 597 960 Kč |
| IT Hardware | 1 | 123 990 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 106 855 Kč |
| Zemědělství | 1 | 82 280 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 35 597 960 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 7 | 376 796 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 2 109 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 514 930 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 121 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 6 | 3 274 485 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 557 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 4 627 198 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 2 387 330 Kč |
| Zemědělství | 27 | 2 284 280 Kč |
| Jiná energie | 1 | 200 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 129 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 72 600 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 6 | 7 582 128 Kč |
| Statutární město Zlín | 5 | - 21 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 710 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 300 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 209 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 5 | 1 844 000 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| Zlín Net, a.s. | 1 | 75 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 1 844 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 2 | 375 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 7 810 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 420 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 5 | 7 880 000 Kč |
| Ivo Plšek | 1 | 180 000 Kč |
| Pavel Minařík | 1 | 170 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 7 880 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 2 | 350 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 53 | 5 090 600 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 106 618 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 590 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 568 700 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 253 193 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 28 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jurášek, spol. s.r.o. | 1 | 2 106 618 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 6 | 670 000 Kč |
| Tomáš Sýkora | 2 | 341 220 Kč |
| Sýkora Lubomír | 2 | 227 480 Kč |
| Ing. Radek Stejskal | 2 | 109 586 Kč |
| Pavel Beránek | 1 | 63 607 Kč |
| Ing. Radomír Bureš | 1 | 57 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 10 | 2 905 511 Kč |
| Statutární město Zlín | 4 | 670 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 79 | 214 717 420 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 4 430 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 310 000 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 9 | 4 740 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 2 | 250 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 550 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 3 | 750 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 750 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 155 000 000 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 45 000 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 2 945 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 500 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 7 | 203 445 000 Kč |