Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 71007351 |
| Datová schránka | uk2k4n6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 90 smluv za celkem 235 mil. Kč;
8,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 35 597 960 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 3 124 915 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 197 230 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 35 597 960 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 12 | 3 840 617 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 7 468 941 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 2 076 188 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 43 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 6 | 9 670 969 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 85 | 223 731 592 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 470 000 Kč |
| Jiná energie | 1 | 450 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 80 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 6 | 2 260 615 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 690 000 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 139 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 4 | 2 274 000 Kč |
| Jakub Zapletal | 2 | 350 000 Kč |
| PROJEKTOVÁNÍ SPORTOVIŠŤ s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| Miroslav Klimecký | 1 | 85 000 Kč |
| Odstrčil Jiří | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 2 274 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 5 | 625 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 43 | 3 210 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 976 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 4 | 2 036 000 Kč |
| AKEL mont s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 2 036 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 1 | 60 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 590 000 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 530 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 200 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 314 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 43 | 50 000 Kč |
| Odpady | 43 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 6 | 1 988 314 Kč |
| Jakub Zapletal | 2 | 240 000 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 4 | 200 000 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 50 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 1 880 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 8 | 490 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 314 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 590 000 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 701 946 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 159 253 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 1 690 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 2 | 502 496 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 159 253 Kč |
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 1 | 99 450 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 2 050 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 210 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 5 | 2 260 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 2 260 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 155 000 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 3 550 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 550 000 Kč |
| IT | 1 | 67 579 Kč |
| Zemědělství | 1 | 60 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 160 100 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 2 | 128 079 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |