Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jitka Šťastná
změna 01.01.2020
| Založeno | 11.10.2003 |
| IČO | 71007369 |
| Datová schránka | rfwk4mr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 57 smluv za celkem 213 mil. Kč;
7,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 35 597 960 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 35 597 960 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 6 | 283 920 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 22 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 3 | 235 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiná energie | 1 | 400 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 1 | 400 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 120 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 658 552 Kč |
| IT | 22 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 3 | 1 465 000 Kč |
| V okno s.r.o. | 1 | 243 552 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| MR - RIM STAV s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 1 465 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 3 | 413 552 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 1 245 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 214 402 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 75 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 5 | 1 534 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 1 320 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 214 402 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 22 | 4 609 650 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 120 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 210 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 50 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 8 | 1 437 201 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 50 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 1 330 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 107 201 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 2 | 50 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 120 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 150 000 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 1 270 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 080 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 160 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 4 | 1 240 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 1 240 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 155 000 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 3 710 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 080 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 159 790 000 Kč |
| Wastex, spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |