Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 10.12.2003 |
| IČO | 71007521 |
| Datová schránka | pnyk4sy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 86 smluv za celkem 263 mil. Kč;
7,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 35 597 960 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 109 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 99 827 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 35 597 960 Kč |
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 5 | 267 134 Kč |
| SchoolBoard Technologies s.r.o. | 1 | 109 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 220 034 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 80 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 3 | 300 034 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiná energie | 1 | 350 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 79 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 2 | 509 403 Kč |
| SchoolBoard Technologies s.r.o. | 1 | 79 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 110 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 774 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 300 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 58 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 5 | 1 884 000 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 58 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 1 740 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 2 | 358 000 Kč |
| SchoolBoard Technologies s.r.o. | 1 | 144 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 866 772 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 499 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 103 055 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 5 | 1 305 000 Kč |
| V okno s.r.o. | 2 | 103 055 Kč |
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 61 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 1 305 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 3 | 164 327 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 110 000 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 235 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 100 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 10 | 1 345 000 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 100 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 1 345 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 3 | 100 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 26 | 1 526 605 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 110 000 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 170 000 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 7 | 1 280 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 2 | 76 605 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 76 | 12 200 830 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 26 | 7 550 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 320 000 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 203 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 1 | 1 627 930 Kč |
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 7 | 1 470 000 Kč |
| HRAS - zařízení hřišť, s.r.o. | 1 | 53 500 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 3 | 1 731 430 Kč |
| Statutární město Zlín | 7 | 1 470 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 155 120 000 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 45 000 000 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 6 097 000 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 2 809 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 194 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 11 | 208 906 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 2 | 314 806 Kč |
| Wastex, spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |