Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Zuzana Marušáková
změna 06.02.2024
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 71007555 |
| Datová schránka | 54ek4ra |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 69 smluv za celkem 264 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
5,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 2 | 266 692 Kč |
| Daniel Šumbera | 1 | 145 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 1 | 145 692 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 121 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 35 597 960 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 640 157 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 740 724 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 121 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 92 618 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 36 338 684 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 6 | 5 655 446 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 3 434 817 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 264 078 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 221 000 Kč |
| IT | 1 | 99 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 90 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 5 | 698 817 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 264 078 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiná energie | 1 | 60 300 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 1 | 60 300 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 750 000 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 595 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 8 | 3 345 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 8 | 3 345 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 1 040 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 315 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 6 | 1 235 000 Kč |
| TRIBUS účetnictví s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 1 235 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 1 | 120 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 680 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 535 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 7 | 1 215 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 1 215 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 680 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 500 000 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 1 180 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 1 090 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 640 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 4 | 1 730 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 1 730 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 209 | 155 000 000 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 45 000 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 4 491 000 Kč |
| IT | 27 | 2 640 550 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 600 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 7 | 205 091 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 1 | 66 550 Kč |