Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Irena Šlesingerová
změna 17.08.2021
| Založeno | 22.10.2003 |
| IČO | 71008012 |
| Datová schránka | yqimupe |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 272 smluv za celkem 143 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
17,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RADEAN service s.r.o. | 1 | 194 626 Kč |
| AKCE NA KAMÍNCE s.r.o. | 1 | 124 810 Kč |
| MCI SERVIS s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Moravia Farm Fruits s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| REVIKA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Horský hotel Čarták, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TENO PLUS, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ing. Jitka Cupáková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 9 | 392 036 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 35 597 960 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 157 221 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 561 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 502 900 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 480 867 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 432 450 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 432 005 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 232 780 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 133 559 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 98 000 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 84 444 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 35 597 960 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 43 | 15 152 708 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 1 172 870 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 956 393 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 690 910 Kč |
| IT Hardware | 1 | 304 484 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 272 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 259 470 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 23 | 4 320 871 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 9 535 564 Kč |
| Kancelář | 1 | 3 399 919 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 784 108 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 902 857 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 356 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 258 000 Kč |
| Energie | 3 | 160 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 159 720 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 112 766 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 106 330 Kč |
| Potraviny | 28 | 100 000 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 82 019 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 56 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 32 | 16 047 682 Kč |
| Statutární město Zlín | 5 | 4 048 993 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 56 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 28 | 961 493 670 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 28 | 15 207 750 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 8 100 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 55 | 4 314 120 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 061 252 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 742 510 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 399 020 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 271 714 Kč |
| Kancelář | 2 | 245 776 Kč |
| Nábytek | 1 | 237 507 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 215 380 Kč |
| IT Hardware | 1 | 138 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 60 735 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 33 | 14 723 074 Kč |
| Stavební izolace Zlín, s.r.o. | 2 | 507 746 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 348 750 Kč |
| cestovní kancelář Rapant s.r.o. | 2 | 330 250 Kč |
| Lubomír Halla | 2 | 308 263 Kč |
| Mgr. Barbora Dokoupilová | 1 | 307 200 Kč |
| Sportovní kluby Zlín, z.s. | 1 | 271 714 Kč |
| ViVeTech s.r.o. | 2 | 245 776 Kč |
| Jaroslav Vlček | 2 | 245 243 Kč |
| Frajt s.r.o. | 1 | 237 507 Kč |
| Regionální rozvojová agentura Východní Moravy | 1 | 215 380 Kč |
| Anna Rudolfová | 1 | 176 000 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 170 000 Kč |
| M Computers s.r.o. | 1 | 138 000 Kč |
| Horský hotel Čarták, s.r.o. | 1 | 89 310 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| REVIKA s.r.o. | 1 | 65 520 Kč |
| COMOROS REAL ESTATE, s.r.o. | 1 | 64 000 Kč |
| KEŠKA - FM s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| NORIMA s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 1 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 8 | 10 820 735 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 25 | 3 902 339 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 110 | 19 464 185 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 4 434 167 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 662 750 Kč |
| IT Hardware | 2 | 355 802 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 233 530 Kč |
| Odpady | 1 | 199 917 Kč |
| Nábytek | 1 | 99 800 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 83 750 Kč |
| Kancelář | 1 | 67 228 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 8 197 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 27 | 7 274 738 Kč |
| AKTÉ PK s.r.o. | 2 | 358 963 Kč |
| Jan Dudr | 1 | 332 750 Kč |
| SPORTOVNÍ KLUB BASKETBALU ZLÍN, z.s. | 1 | 233 530 Kč |
| VELTARION a.s. | 2 | 226 566 Kč |
| TENO PLUS, s.r.o. | 1 | 205 720 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 199 917 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 199 050 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 2 | 167 028 Kč |
| cestovní kancelář Rapant s.r.o. | 1 | 125 800 Kč |
| Reha Care s.r.o. | 1 | 106 000 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 105 284 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 91 213 Kč |
| Plavecká škola Zlín, příspěvková organizace | 1 | 83 750 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 83 167 Kč |
| FM connect, s.r.o. | 1 | 75 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 8 | 4 681 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 18 | 2 593 738 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 244 | 35 382 372 Kč |
| IT Hardware | 137 | 29 631 683 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 900 000 Kč |
| Kancelář | 2 | 976 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 547 449 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 367 004 Kč |
| Nábytek | 1 | 164 674 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 84 615 Kč |
| IT | 1 | 18 876 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 28 | 8 871 809 Kč |
| VELTARION a.s. | 2 | 697 066 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 1 | 499 510 Kč |
| AKTÉ PK s.r.o. | 1 | 349 994 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 300 300 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 216 666 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 2 | 204 580 Kč |
| V a V Systemy s.r.o. | 1 | 197 455 Kč |
| Sportovní kluby Zlín, z.s. | 1 | 188 034 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 164 674 Kč |
| ViVeTech s.r.o. | 1 | 105 754 Kč |
| David Malovaný | 1 | 96 316 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 2 | 92 500 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 66 704 Kč |
| NAKO Pardubice, s. r. o. | 1 | 65 634 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 18 876 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 5 607 746 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 19 | 3 264 063 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 623 | 85 211 743 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 3 313 210 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 136 | 2 284 605 Kč |
| Zdravotní péče | 28 | 1 410 500 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 1 217 900 Kč |
| Nábytek | 1 | 151 353 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 27 319 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 7 | 4 869 210 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 13 | 2 545 811 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 84 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 60 500 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 2 850 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 28 | 1 639 838 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 552 121 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 531 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 163 229 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 15 | 5 080 350 Kč |
| JOPEK Servis, s.r.o. | 2 | 552 121 Kč |
| Jindřich Košák | 1 | 163 229 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 4 365 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 3 | 715 350 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 163 | 126 824 285 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 14 289 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 850 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 441 245 Kč |
| Energie | 3 | 2 028 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 7 | 17 336 774 Kč |
| P.O.P. Podlahářské centrum, s.r.o. | 3 | 296 662 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 209 887 Kč |
| Lubomír Maděra | 1 | 144 583 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 2 | 1 108 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 920 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 17 139 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 8 | 653 160 Kč |