Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 10.12.2003 |
| IČO | 71008080 |
| Datová schránka | 9htmupa |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 246 smluv za celkem 127 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
17,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 040 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 225 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín | 1 | 1 040 000 Kč |
| AGROLEX, s.r.o. | 1 | 694 960 Kč |
| TAKT, spol. s r.o. | 2 | 607 662 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 2 | 294 530 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 157 900 Kč |
| Horský hotel Sůkenická, spol. s r. o. | 2 | 142 800 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 1 | 86 750 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 49 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 10 | 2 987 368 Kč |
| ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 86 750 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 35 597 960 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 8 738 842 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 1 812 733 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 486 720 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 72 600 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 61 480 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 48 309 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 35 597 960 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 32 | 12 450 138 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 28 | 961 661 100 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 9 321 450 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 5 414 000 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 1 084 334 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 597 030 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 176 070 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 89 244 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 68 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 47 177 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 25 | 17 255 985 Kč |
| ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 58 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 3 799 532 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 3 719 471 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 2 105 905 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 28 | 1 919 075 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 686 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 378 380 Kč |
| Právní služby | 2 | 115 010 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 108 730 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 99 462 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 84 576 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 28 | 8 327 932 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 3 799 532 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 3 859 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 911 929 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 397 400 Kč |
| Služby závodních jídelen | 6 | 329 850 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 129 845 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 105 020 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 66 380 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 60 735 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 8 | 6 306 735 Kč |
| MEGASTRO CZ, s.r.o. | 1 | 775 223 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 329 850 Kč |
| ELCOMT system´s, s.r.o. | 2 | 203 086 Kč |
| A&J interier s.r.o. | 2 | 155 000 Kč |
| P.O.P. Podlahářské centrum, s.r.o. | 1 | 129 845 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 105 020 Kč |
| JASY Vsetín s.r.o. | 1 | 93 896 Kč |
| Z-WARE s.r.o. | 1 | 80 260 Kč |
| TAKT, spol. s r.o. | 1 | 68 244 Kč |
| Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín | 2 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Emila Zátopka Zlín, Univerzitní 2701, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 8 | 6 306 735 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 17 | 1 940 424 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 55 | 4 733 140 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 3 929 000 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 685 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 9 | 3 983 000 Kč |
| SPEL - VY, s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| A&J interier s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| STEELMET, s.r.o. | 1 | 91 500 Kč |
| Pavel Ehrlich | 1 | 90 000 Kč |
| Martin Junek | 1 | 80 000 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 40 000 Kč |
| Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín | 1 | 0 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Zlín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 3 983 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 10 | 671 500 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 271 | 591 871 243 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 250 000 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 113 921 Kč |
| IT | 1 | 209 976 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 12 | 195 015 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 139 266 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 66 308 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 10 | 4 753 471 Kč |
| FBK trade s.r.o. | 1 | 311 819 Kč |
| STEELMET, s.r.o. | 1 | 209 976 Kč |
| TAKT, spol. s r.o. | 1 | 161 142 Kč |
| A&J interier s.r.o. | 2 | 160 000 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 139 266 Kč |
| BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o. | 2 | 132 616 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 2 | 110 400 Kč |
| Miloslav Fabián | 1 | 60 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 4 753 471 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 12 | 1 285 219 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 34,48 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 28 | 102 752 361 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 55 | 4 475 790 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 200 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 28 | 1 960 200 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 101 135 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 308 786 Kč |
| Služby závodních jídelen | 5 | 300 354 Kč |
| Telco | 2 | 191 283 Kč |
| Odpady | 56 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 3 618 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 23 | 2 135 558 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 406 | 7 057 665 Kč |
| Telekomunikační služby | 82 | 5 526 894 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 290 000 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 624 064 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 9 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 28 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 12 | 4 169 143 Kč |
| SPEL - VY, s.r.o. | 1 | 260 000 Kč |
| Miloslav Fabián | 1 | 120 000 Kč |
| Martin Junek | 1 | 71 921 Kč |
| SMS-služby s.r.o. | 1 | 13 068 Kč |
| Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín | 1 | 9 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TEKOO spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Eva Sedláčková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 4 097 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 8 | 464 998 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 72 143 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 488 | 63 617 761 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 10 528 493 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 100 000 Kč |
| Energie | 3 | 554 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 4 | 13 136 000 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 191 283 Kč |
| Miloslav Fabián | 1 | 130 000 Kč |
| SPEL - VY, s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s. | 1 | 70 000 Kč |
| Plavecká škola Zlín, příspěvková organizace | 1 | 1 210 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 554 Kč |
| Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín | 1 | 10 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Havlíček a spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Valerie Pelikánová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 13 136 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 12 | 493 057 Kč |