Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 71008098 |
| Datová schránka | 27jmumg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 163 smluv za celkem 109 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 2 297 547 Kč |
| Školní interiéry s.r.o. | 1 | 1 934 463 Kč |
| ProComputer, s.r.o. | 2 | 378 391 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| Spolek rodičů a přátel školy při Základní škole Zlín - Dřevnická 1790 | 1 | 55 800 Kč |
| Vodárna Zlín a.s. | 1 | 0 Kč |
| MADIO z.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 8 | 4 786 201 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 36 199 475 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 3 613 502 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 925 650 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 326 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 256 200 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 183 146 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 72 600 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 35 597 960 Kč |
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 29 | 6 942 155 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 50 500 Kč |
| Zlínská soukromá vyšší odborná škola umění, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 2 598 650 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 732 983 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 149 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 266 200 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 72 600 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 71 801 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 50 500 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 20 | 3 878 644 Kč |
| Statutární město Zlín | 4 | 2 896 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 50 500 Kč |
| Teplo Zlín, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 29 | 6 470 844 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 2 557 457 Kč |
| Jiná energie | 1 | 1 500 000 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 917 790 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 60 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 29 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 10 | 2 742 006 Kč |
| Statutární město Zlín | 4 | 2 557 457 Kč |
| Teplo Zlín, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 99 | 76 935 739 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 100 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 802 961 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 300 000 Kč |
| IT | 15 | 200 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 60 735 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 7 | 4 611 895 Kč |
| Sportovní hřiště s.r.o. | 1 | 2 084 949 Kč |
| ProComputer, s.r.o. | 2 | 677 800 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 2 | 500 000 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 200 000 Kč |
| Milan Saňák | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 4 566 735 Kč |
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 7 | 3 542 749 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 45 161 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 8 066 000 Kč |
| Telco | 1 | 500 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 110 000 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 2 | 63 063 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 8 | 8 105 312 Kč |
| ProComputer, s.r.o. | 1 | 500 000 Kč |
| Václav Sagánek | 1 | 62 910 Kč |
| Stanislav Výskala | 1 | 60 000 Kč |
| Milan Saňák | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 7 | 8 066 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 4 | 672 910 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 39 312 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 155 | 29 166 820 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 136 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 699 096 Kč |
| IT Hardware | 1 | 447 083 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 165 289 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 100 000 Kč |
| Odpady | 15 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 9 | 4 960 826 Kč |
| ProComputer, s.r.o. | 1 | 447 083 Kč |
| Jaromír Vavruša | 2 | 431 839 Kč |
| Martina Dvouletá | 1 | 289 841 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 1 | 114 720 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 100 000 Kč |
| Václav Sagánek | 1 | 89 879 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 7 | 4 908 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 9 | 1 473 362 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 52 826 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 43 | 507 937 864 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 15 | 35 804 401 Kč |
| Telco | 15 | 7 000 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 850 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 312 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 24 200 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 3 774 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 2 | 140 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 24 200 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 29 | 4 250 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 896 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 366 742 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 6 | 3 687 742 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Energy4you s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 3 631 000 Kč |
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 2 | 100 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 56 742 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 12 686 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 700 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 32 | 1 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace | 9 | 15 386 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 15 386 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |