Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 71011862 |
| Datová schránka | zmqkt7f |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 25 smluv za celkem 6 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 160 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 1 | 160 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 1 | 160 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 199 793 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 4 | 1 400 502 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 4 | 1 400 502 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 362 388 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 167 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 3 | 2 078 714 Kč |
| TRAWEKO 96 s.r.o. | 1 | 362 388 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 3 | 2 078 714 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 548 325 Kč |
| Zemědělství | 1 | 509 371 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 3 | 1 057 696 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 2 | 1 057 696 Kč |
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 852 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 2 | 852 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 2 | 852 420 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 136 130 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 4 | 136 131 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 136 130 Kč |
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 2 | 1 Kč |
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 12 | 1 587 699 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 2 | 57 600 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 14 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 57 600 Kč |
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 2 | 14 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠUM & KON, Lipník nad Bečvou, s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 41 | 15 046 629 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 99 669 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4soft, s.r.o. | 1 | 231 995 Kč |
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 2 | 99 669 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace | 2 | 331 664 Kč |
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 1 | 0 Kč |