Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.2004 |
| IČO | 71184597 |
| Datová schránka | mgyt3az |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 233 smluv za celkem 43 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
11,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 174 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 11 | 2 575 377 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 174 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMA REHA, s.r.o. | 2 | 966 780 Kč |
| Pavel Puchner | 1 | 454 321 Kč |
| Zdeněk Šitner | 1 | 326 000 Kč |
| Ing.arch. ZLATUŠKA MICHAL | 1 | 194 810 Kč |
| TREBILIFT, s.r.o. | 1 | 190 000 Kč |
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 1 | 174 860 Kč |
| Lukáš Fiala | 1 | 130 000 Kč |
| SECOS CZ s.r.o. | 1 | 121 948 Kč |
| LinTechPro s.r.o. | 1 | 85 690 Kč |
| Nábytek Jelen s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| TKVintegration s.r.o. | 1 | 35 828 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 6 253 682 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 22 | 3 853 851 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 3 462 859 Kč |
| Kosmetika | 2 | 2 419 543 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 609 432 Kč |
| Nábytek | 2 | 586 397 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 559 601 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 485 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 389 209 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 316 172 Kč |
| Voda a potraviny | 2 | 300 124 Kč |
| IT | 2 | 143 560 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 114 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 58 080 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 26 109 Kč |
| IT Hardware | 1 | 8 954 Kč |
| Sociální služby | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 40 | 10 989 103 Kč |
| Kraj Vysočina | 7 | 6 442 003 Kč |
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 21 | 8 013 150 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 2 675 032 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 21 | 1 217 260 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 936 527 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 833 950 Kč |
| Zemědělství | 1 | 577 539 Kč |
| Nábytek | 3 | 323 365 Kč |
| Voda a potraviny | 3 | 291 860 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 289 958 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 114 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 75 234 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 72 800 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 35 | 6 474 895 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 183 | 25 835 679 Kč |
| Pojišťovací služby | 21 | 6 058 406 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 706 169 Kč |
| Nábytek | 3 | 576 370 Kč |
| Technické služby | 1 | 567 823 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 489 751 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 208 000 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 172 910 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 170 927 Kč |
| Právní služby | 1 | 116 160 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 67 082 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 61 710 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 25 | 5 134 947 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 208 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Voda a potraviny | 121 | 15 423 231 Kč |
| Právní služby | 41 | 2 326 200 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 21 | 1 676 099 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 610 417 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 566 006 Kč |
| Nábytek | 2 | 503 693 Kč |
| IT | 1 | 426 650 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 233 735 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 70 000 Kč |
| Telco | 8 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 15 | 3 758 939 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 8 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Novák | 1 | 597 554 Kč |
| STAVBA - final s.r.o. | 2 | 566 006 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 426 650 Kč |
| Pavel Puchner | 1 | 382 113 Kč |
| Luděk Med | 1 | 345 000 Kč |
| Nábytek Jelen s.r.o. | 1 | 300 671 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 1 | 233 735 Kč |
| Daniel Večerka | 1 | 220 099 Kč |
| Petr Mottl | 1 | 203 022 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 199 719 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 125 338 Kč |
| ACP Engineering s.r.o. | 1 | 86 031 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Mgr. Iveta Brodilová, advokátka | 1 | 3 000 Kč |
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 9 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 47,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 281 | 74 879 963 Kč |
| Nábytek | 201 | 39 796 497 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 21 | 2 334 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 21 | 1 341 648 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 392 102 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 225 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 179 000 Kč |
| Potraviny | 1 | 136 236 Kč |
| Odpady | 2 | 19 138 Kč |
| IT | 1 | 7 248 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 5 929 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 3 000 Kč |
| Zdravotní péče | 3 | 1 535 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 22 | 1 592 006 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBA - final s.r.o. | 1 | 568 818 Kč |
| SECOS CZ s.r.o. | 1 | 392 102 Kč |
| SHVO s.r.o. | 1 | 225 000 Kč |
| Petr Sobotka | 1 | 179 000 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 136 236 Kč |
| Ludmila Jarolímová, MSc., DiS. | 1 | 54 000 Kč |
| TSMB s.r.o. | 2 | 19 138 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 7 248 Kč |
| 2P SERVIS s.r.o. | 1 | 5 929 Kč |
| Potravinová banka Vysočina, z. s. | 1 | 3 000 Kč |
| Všeobecný lékař Jih s.r.o. | 1 | 1 190 Kč |
| Všeobecný lékař Prevent s.r.o. | 1 | 345 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nábytek Jelen s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GA holding s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ACP Engineering s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PYROS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| MUDr. Milan Pátek | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 770 | 225 349 255 Kč |
| Osobní vozidla | 25 | 11 549 053 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 61 | 11 325 775 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 21 | 4 530 000 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 410 900 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 189 342 Kč |
| Kancelář | 1 | 170 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 71 850 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 48 400 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 19 246 Kč |
| IT | 1 | 9 544 Kč |
| Energie | 2 | 2 050 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 30 | 4 049 336 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 7 842 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T Vysočina s.r.o. | 5 | 1 849 053 Kč |
| KK projekt služby s.r.o. | 5 | 440 900 Kč |
| Gala Gastronomi s.r.o. v likvidaci | 1 | 240 175 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 1 | 219 760 Kč |
| Cambridge Business School s.r.o. | 2 | 181 500 Kč |
| PACHERŮV MLÝN s.r.o. | 1 | 170 000 Kč |
| Hana Kocábová | 2 | 152 262 Kč |
| Jana Jechová | 1 | 144 837 Kč |
| ITTC STIMA, spol. s r.o. | 1 | 136 125 Kč |
| DENTIMED s.r.o. | 1 | 120 389 Kč |
| Miroslav Vomela | 1 | 99 300 Kč |
| Medi7 distribuce, s.r.o. | 1 | 78 800 Kč |
| Ondřej Vomela | 1 | 71 800 Kč |
| TOKOZ a.s. | 1 | 65 195 Kč |
| Professional support s.r.o. | 1 | 48 400 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 19 246 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 9 544 Kč |
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 2 | 7 842 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 2 050 Kč |
| UNTRACO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 101 | 3 753 576 Kč |
| Sociální péče | 3 | 691 884 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 334 086 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 157 275 Kč |
| IT | 1 | 8 742 Kč |
| Energie | 2 | 2 378 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 8 | 967 867 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 334 086 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 121 | 14 912 513 Kč |
| IT | 121 | 11 914 888 Kč |
| Čisticí výrobky | 41 | 5 642 700 Kč |
| Energie | 3 | 251 164 Kč |
| Sociální péče | 1 | 103 990 Kč |
| Telco | 161 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 5 | 355 154 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 283 951 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 82 | 16 164 463 Kč |
| Technické služby | 61 | 11 356 460 Kč |
| Energie | 2 | 1 371 Kč |
| Školení a kurzy | 41 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Nové Syrovice, příspěvková organizace | 3 | 243 514 Kč |
| Domov Lidmaň, příspěvková organizace | 1 | 4 840 Kč |
| ESKO-T s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |