Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 12.04.2005 |
| IČO | 71234187 |
| Datová schránka | 492k78b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 71 smluv za celkem 11 mil. Kč;
11,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 550 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 520 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 5 | 1 588 271 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAXGREEN s.r.o. | 1 | 520 996 Kč |
| Intervento s.r.o. | 1 | 421 080 Kč |
| Hokejový club Frýdek - Místek, spolek | 1 | 300 000 Kč |
| ER servis Holding s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| B&B commercial activity s.r.o. | 1 | 96 195 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 252 622 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 692 915 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 145 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 6 | 2 090 537 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CTZ s.r.o. | 3 | 1 252 622 Kč |
| ER servis Holding s.r.o. | 1 | 587 915 Kč |
| ROLMONT s.r.o. | 1 | 145 000 Kč |
| HZ ELEKTRO s.r.o. | 1 | 105 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 504 610 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 75 366 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 5 | 579 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| G G ARCHICO a.s. | 1 | 307 582 Kč |
| HZ ELEKTRO s.r.o. | 1 | 197 028 Kč |
| SPORT Construction a.s. | 1 | 75 366 Kč |
| CTZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 717 168 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 140 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 5 | 1 057 168 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DISKET, s.r.o. | 1 | 717 168 Kč |
| Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 200 000 Kč |
| CTZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 90 750 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 5 | 182 710 Kč |
| Gymnázium Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELVOREV s.r.o. | 1 | 91 960 Kč |
| Petr Trojan | 1 | 90 750 Kč |
| TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. | 1 | 0 Kč |
| CTZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 53,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 583 547 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 196 839 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 190 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| G G ARCHICO a.s. | 1 | 248 292 Kč |
| Stavební UH s.r.o. | 1 | 196 839 Kč |
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 3 | 190 000 Kč |
| SB instastav s.r.o. | 2 | 178 731 Kč |
| MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s. | 1 | 156 524 Kč |
| Nadační fond Sportovní agentura Slovácko | 1 | 0 Kč |
| FC Slovácko z.s. | 1 | 0 Kč |
| TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. | 1 | 0 Kč |
| CTZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 56,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 229 900 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 194 011 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 76 061 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 60 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. | 2 | 1 012 770 Kč |
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 4 | 229 900 Kč |
| GASPRO, spol. s r.o. | 1 | 194 011 Kč |
| NOVAK CONTAINER s.r.o. | 1 | 95 227 Kč |
| FC Slovácko z.s. | 2 | 86 249 Kč |
| HZ ELEKTRO s.r.o. | 1 | 76 061 Kč |
| Omnis Olomouc, a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Bukač sport agency s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bukač and Bukač International Ice Hockey School spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| CTZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 11 | 2 401 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 11 | 1 329 185 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 60 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 121 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 6 | 1 204 661 Kč |
| Střední škola průmyslová, hotelová, zdravotnická a Vyšší odborná škola Uherské Hradiště | 1 | 102 000 Kč |
| Gymnázium Uherské Hradiště | 1 | 60 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| METROSYS solutions s.r.o. | 2 | 521 631 Kč |
| RANCK, s.r.o. | 1 | 499 800 Kč |
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 3 | 162 000 Kč |
| Bc. Jan Jagoš | 1 | 93 932 Kč |
| NOVAK CONTAINER s.r.o. | 1 | 89 298 Kč |
| CTZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 93 | 36 394 282 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 101 | 7 605 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 41 | 5 344 972 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 31 | 4 245 934 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 5 | 822 985 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SB instastav s.r.o. | 2 | 499 186 Kč |
| Reklamní studio Shift s.r.o. | 1 | 129 168 Kč |
| WORKOUT CLUB PARKS s.r.o. | 1 | 127 697 Kč |
| Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| ROLMONT s.r.o. | 1 | 66 934 Kč |