Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Monika Horáková
změna 21.08.2024
| Založeno | 01.01.2005 |
| IČO | 71237003 |
| Datová schránka | 7mxu27a |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 137 smluv za celkem 46 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 66 555 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 64 614 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. | 2 | 2 621 915 Kč |
| TIMA, spol. s r.o. - obchodně výrobní služby | 1 | 316 211 Kč |
| FreeTax s.r.o. | 1 | 225 481 Kč |
| INVEKO spol. s r. o. | 2 | 131 169 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 6 | 3 294 775 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 2 800 800 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 2 578 312 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 428 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 1 169 938 Kč |
| IT | 1 | 403 200 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 378 329 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 340 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 219 006 Kč |
| Nábytek | 2 | 174 783 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 116 190 Kč |
| Kancelář | 1 | 64 508 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lenka Nováková | 3 | 5 134 800 Kč |
| KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. | 2 | 1 854 947 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 2 | 555 982 Kč |
| Miloslav Mour | 1 | 403 200 Kč |
| PlaJostav s.r.o. | 2 | 394 570 Kč |
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 3 | 340 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 219 006 Kč |
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 | 116 190 Kč |
| Petr Bratršovský | 1 | 95 584 Kč |
| Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 79 199 Kč |
| GASTRO Klimatech s.r.o. | 1 | 66 659 Kč |
| Žatecké lahůdky s.r.o. | 1 | 64 508 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 16 | 8 984 645 Kč |
| Karlovarský kraj | 2 | 340 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 031 901 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 980 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 889 380 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 794 347 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 396 201 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 113 982 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 101 882 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 50 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. | 2 | 2 031 901 Kč |
| Renata Dudlová | 1 | 1 980 000 Kč |
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 3 | 1 494 380 Kč |
| ZR SERVIS s.r.o. | 1 | 794 347 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 558 900 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 3 | 320 585 Kč |
| GASTRO Klimatech s.r.o. | 2 | 177 497 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 113 982 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 50 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 11 | 5 468 703 Kč |
| Karlovarský kraj | 2 | 889 380 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 605 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 772 339 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 049 186 Kč |
| Kancelář | 13 | 877 799 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 359 903 Kč |
| Leciva | 1 | 193 640 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 99 958 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 77 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. | 2 | 1 772 339 Kč |
| DHR trade s.r.o. | 1 | 359 903 Kč |
| SPORTIS K. Vary s.r.o. | 1 | 286 998 Kč |
| GASTRO Klimatech s.r.o. | 3 | 280 761 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 2 | 229 996 Kč |
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 | 221 442 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 193 640 Kč |
| www.sof-it.cz, s.r.o. | 1 | 179 200 Kč |
| Gabriela Fekete | 1 | 66 550 Kč |
| Martina Černá | 1 | 65 000 Kč |
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 1 | 6 347 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 14 | 3 655 829 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 6 347 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 3 944 484 Kč |
| Leciva | 13 | 2 593 955 Kč |
| Nábytek | 25 | 2 162 086 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 644 994 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 13 | 1 394 283 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 007 934 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 488 424 Kč |
| Odpady | 1 | 410 809 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 137 172 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 62 592 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lenka Nováková | 1 | 2 256 000 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 5 | 2 209 657 Kč |
| KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. | 2 | 1 644 994 Kč |
| DHR trade s.r.o. | 1 | 488 424 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 410 809 Kč |
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 3 | 337 151 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 270 275 Kč |
| SPORTIS K. Vary s.r.o. | 1 | 214 300 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 137 172 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 62 592 Kč |
| JIP východočeská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 15 | 7 694 222 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 284 376 Kč |
| Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 64 690 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | - 11 915 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 459 834 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 857 500 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 649 983 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 502 249 Kč |
| Potraviny | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. | 2 | 1 459 834 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 2 | 857 500 Kč |
| Profiscan s.r.o. | 3 | 687 777 Kč |
| JP1 s.r.o. | 1 | 334 184 Kč |
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 1 | 130 271 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 9 | 3 460 296 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 130 271 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 37 | 59 319 600 Kč |
| Dary a dotace | 38 | 14 916 560 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 2 558 827 Kč |
| Energie | 1 | 759 384 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 731 731 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 283 366 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 78 650 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 50 324 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. | 3 | 2 558 827 Kč |
| Lenka Nováková | 1 | 1 950 000 Kč |
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 4 | 875 294 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 759 384 Kč |
| ČP Guarding, s.r.o. | 1 | 303 804 Kč |
| Kozodoj zapsaný spolek | 1 | 78 650 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 50 324 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 8 | 5 700 988 Kč |
| Karlovarský kraj | 3 | 591 928 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 283 366 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 49 | 5 522 421 Kč |
| Energie | 1 | 1 716 120 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 840 563 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 734 601 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 78 650 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 1 716 120 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 2 | 734 601 Kč |
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 3 | 421 785 Kč |
| JP1 s.r.o. | 1 | 303 804 Kč |
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 | 114 974 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 39 718 Kč |
| VINERY SCOUT s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 9 | 2 987 867 Kč |
| Karlovarský kraj | 3 | 421 785 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 157 | 131 954 346 Kč |
| Energie | 25 | 29 706 045 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 61 | 19 112 702 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 25 | 1 966 250 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 007 545 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 512 631 Kč |
| Právní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 145 097 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 13 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s. | 1 | 1 200 000 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 2 | 1 007 545 Kč |
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 12 | 839 228 Kč |
| AB plus CZ s.r.o. | 1 | 334 323 Kč |
| LAHŮDKY KRČMA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 6 | 2 620 518 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 512 631 Kč |
| Ing. Hana Nídlová | 1 | 181 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 145 097 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 389 | 127 803 468 Kč |
| Zemědělství | 1 | 67 931 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 1 | 411 661 Kč |
| JP1 s.r.o. | 1 | 298 472 Kč |
| Pivovar Chříč s.r.o. | 1 | 205 897 Kč |
| Profiscan s.r.o. | 1 | 150 681 Kč |
| MERON a.s. | 1 | 72 479 Kč |
| SPORTIS K. Vary s.r.o. | 1 | 67 931 Kč |
| Karlovarské uzeniny s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace | 6 | 795 460 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 411 661 Kč |