Soukromá firma. Zahraniční fyzická osoba.
| Založeno | 30.11.2005 |
| IČO | 71572945 |
| Datová schránka | 9d3ivez |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 295 smluv za celkem 62 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 17 | 3 313 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anton Taraba | 17 | 3 313 488 Kč |
| SHARK stav s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pozemní stavby silnic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Malaník | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 697 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 49 | 11 244 839 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anton Taraba | 49 | 11 244 839 Kč |
| Správa a údržba kanalizace s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| VHS STAV SB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 3 053 631 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 140 239 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 51 | 10 964 759 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anton Taraba | 51 | 10 964 759 Kč |
| NV Profi Dlažba, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Benpra servis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SHARK stav s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DW STAVBY BRNO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 4 417 734 Kč |
| Technické služby | 3 | 180 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 43 | 8 641 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anton Taraba | 43 | 8 641 070 Kč |
| SHARK stav s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Josef Martišek | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,32 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 3 159 576 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 132 798 Kč |
| Technické služby | 2 | 95 832 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 41 | 5 106 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anton Taraba | 41 | 5 106 853 Kč |
| NV Profi Dlažba, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SHARK stav s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Josef Martišek | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 1 902 410 Kč |
| Technické služby | 3 | 347 802 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 27 | 3 138 655 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anton Taraba | 27 | 3 138 655 Kč |
| Pennant group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SHARK stav s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Josef Martišek | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 6 306 562 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 21 | 6 306 562 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anton Taraba | 21 | 6 306 562 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 84 | 6 529 281 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 4 824 052 Kč |
| Úklidové služby | 11 | 1 529 815 Kč |
| Odpady | 1 | 66 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 28 | 5 665 656 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anton Taraba | 28 | 5 665 656 Kč |
| NV Profi Dlažba, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 1 765 263 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 97 357 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 19 | 8 614 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anton Taraba | 19 | 8 614 420 Kč |
| Technické služby Křemének s.r.o. | 1 | 6 751 800 Kč |
| Jaroslav Polický | 1 | 6 751 800 Kč |
| Josef Martišek | 1 | 6 751 800 Kč |
| Maquete Afonso | 1 | 6 751 800 Kč |
| NV Profi Dlažba, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 377 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 377 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Anton Taraba | 3 | 377 308 Kč |
| Technické služby Křemének s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Polický | 1 | 0 Kč |
| Josef Martišek | 1 | 0 Kč |
| Maquete Afonso | 1 | 0 Kč |