Soukromá firma.
| Založeno | 14.03.2001 |
| IČO | 71590820 |
| Datová schránka | wfsyvtr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 71 smluv za celkem 21 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 307 375 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 5 | 891 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Pavlíček | 5 | 891 520 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 113 667 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 2 | 234 287 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Pavlíček | 2 | 234 287 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 344 850 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 200 328 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 6 | 1 034 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Pavlíček | 6 | 1 034 114 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 149 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 4 | 844 321 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Pavlíček | 4 | 844 321 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 282 885 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 107 366 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 9 | 1 268 914 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Pavlíček | 10 | 1 268 914 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 686 070 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 226 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 5 | 861 314 Kč |
| Městská část Praha 1 | 2 | 316 275 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Pavlíček | 7 | 1 177 589 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 203 294 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 5 | 1 162 824 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Pavlíček | 5 | 1 162 824 Kč |
| Městská část Praha 8 | 4 | 959 530 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 848 965 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 952 857 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 219 924 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 110 589 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 11 | 4 495 434 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Pavlíček | 11 | 4 495 434 Kč |
| Městská část Praha 8 | 8 | 1 257 580 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 941 063 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 492 289 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 6 | 1 169 722 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 263 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Pavlíček | 8 | 1 433 352 Kč |
| Městská část Praha 8 | 5 | 656 430 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 88 | 50 762 208 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 171 | 30 992 078 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 2 176 328 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 503 099 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 11 | 8 148 284 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 419 223 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Pavlíček | 13 | 8 567 507 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 6 | 6 993 590 Kč |
| Městská část Praha 8 | 5 | 1 154 695 Kč |