Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Renata Kolischová
změna 18.06.2017
| Založeno | 27.02.2010 |
| IČO | 72048107 |
| Datová schránka | a2cmrtf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 31 smluv za celkem 2 mil. Kč;
12,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 62 938 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 19 859 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 114 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 5 | 170 636 Kč |
| Jakub Pospíšil | 1 | 87 725 Kč |
| Ivan Horváth | 1 | 62 938 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 19 859 Kč |
| MH-Protect s.r.o. | 1 | 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 4 | 170 636 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 176 860 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 132 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 89 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 4 | 398 230 Kč |
| Lenka Kubešová | 1 | 132 000 Kč |
| MAKRA DIDAKTA s.r.o. | 1 | 96 860 Kč |
| Jakub Pospíšil | 1 | 89 370 Kč |
| TOPMAPY, s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 4 | 398 230 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 615 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 4 | 615 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 4 | 615 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 75 747 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 63 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 4 | 75 810 Kč |
| ČÍMA odpady s.r.o. | 1 | 63 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 1 | 75 747 Kč |
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 2 | 63 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 37 | 3 693 600 Kč |
| Školení a kurzy | 27 | 1 465 462 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIGO s.r.o. | 1 | 196 943 Kč |
| HOPE-stavba, dřevo, interiér s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 85 295 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 4 | 403 238 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 80 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HOPE-stavba, dřevo, interiér s.r.o. | 1 | 80 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 1 | 80 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| LAMA energy a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 204 195 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 149 627 Kč |
| Kancelář | 1 | 98 107 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 1 | 204 195 Kč |
| RETIGO s.r.o. | 1 | 149 627 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 98 107 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13, příspěvková organizace | 3 | 247 734 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 204 195 Kč |