Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

MUDr. Jarmila Hálová - Registr smluv

Soukromá firma. zaniklý subjekt.

Založeno 21.04.2010
Zaniklo 31.05.2025
IČO 72068612
Datová schránka jscearq

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u MUDr. Jarmila Hálová

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro MUDr. Jarmila Hálová

Všechny smlouvy: 10 smluv za celkem 3 mil. Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 1 smlouva za celkem 530 037 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby1530 037 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1530 037 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MUDr. Jarmila Hálová1530 037 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 1 smlouva za celkem 478 961 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby1478 961 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1478 961 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MUDr. Jarmila Hálová1478 961 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 1 smlouva za celkem 416 270 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby1416 270 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1416 270 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MUDr. Jarmila Hálová1416 270 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 1 smlouva za celkem 392 256 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby1392 256 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1392 256 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MUDr. Jarmila Hálová1392 256 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 1 smlouva za celkem 384 814 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby1384 814 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1384 814 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MUDr. Jarmila Hálová1384 814 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 3 smlouvy za celkem 590 824 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby2362 446 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)1228 378 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace3590 824 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MUDr. Jarmila Hálová3590 824 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 1 smlouva za celkem 114 588 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby6423 197 649 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1114 588 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MUDr. Jarmila Hálová1114 588 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 1 smlouva za celkem 218 207 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)102 273 607 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1218 207 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MUDr. Jarmila Hálová1218 207 Kč



}