Soukromá firma.
| Založeno | 01.09.2009 |
| IČO | 74959891 |
| Datová schránka | 9ic323t |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 235 317 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 192 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 43 317 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 192 000 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 43 317 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Bednár | 2 | 235 317 Kč |