Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 24.07.2004 |
| IČO | 75017822 |
| Datová schránka | hs8kwtr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 27 smluv za celkem 1 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
7,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 | 1 | 70 000 Kč |
| Bc. Lenka Nováčková | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Pavla Netíková | 1 | 70 000 Kč |
| Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 | 1 | 60 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 202 003 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 125 089 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 | 5 | 420 904 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Renata Bondorová | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 41 | 4 142 063 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 120 491 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulant cz s.r.o. | 2 | 182 105 Kč |
| Ing. Václav Řeřicha | 1 | 40 389 Kč |
| František Rychnovský | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 | 4 | 246 694 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 129 889 Kč |
| Právní služby | 1 | 113 525 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 80 102 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 113 525 Kč |
| Kamil Šudrych | 1 | 89 500 Kč |
| Kulant cz s.r.o. | 1 | 80 102 Kč |
| Ing. Václav Řeřicha | 1 | 40 389 Kč |
| EDUGRANT CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 | 5 | 323 515 Kč |
| Ing. Pavla Netíková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 41 | 1 400 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 35 090 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 | 3 | 35 090 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 0 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Pardubice, A. Krause 2344 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 101 | 3 783 572 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAXIMUM, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 101 | 6 605 342 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 | 1 | 91 718 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 | 1 | 91 718 Kč |