Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Ivana Šímová
změna 13.09.2022
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 75020203 |
| Datová schránka | xijkwps |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 149 smluv za celkem 31 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 520 950 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 182 104 Kč |
| IT Hardware | 1 | 71 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEHOS s.r.o. | 3 | 2 816 104 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 241 387 Kč |
| Martin Onderka | 1 | 211 514 Kč |
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 182 104 Kč |
| Tomáš Vrubel | 1 | 120 317 Kč |
| Michal Zácha | 1 | 76 000 Kč |
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 1 | 71 400 Kč |
| Lubomír Dudík | 1 | 66 550 Kč |
| Kamil Jurášek | 1 | 60 000 Kč |
| Vratislav Hora | 1 | 58 685 Kč |
| Josef Gerža | 1 | 57 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 10 | 3 417 753 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 182 104 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 2 744 877 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 996 610 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 621 626 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 492 660 Kč |
| IT | 1 | 270 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 105 391 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 97 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEHOS s.r.o. | 1 | 2 408 500 Kč |
| Městská poliklinika s.r.o. Otrokovice | 1 | 747 600 Kč |
| Nadační fond Sportovní agentura Slovácko | 2 | 652 860 Kč |
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 492 660 Kč |
| Josef Gerža | 6 | 361 025 Kč |
| MK stavební s.r.o. | 2 | 315 732 Kč |
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 | 270 000 Kč |
| Zdeněk Gracla | 1 | 228 690 Kč |
| Apis - zateplování oken, s.r.o. | 1 | 156 000 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 125 246 Kč |
| Karla Mizerová | 1 | 115 060 Kč |
| GastroTechno, s.r.o. | 1 | 105 391 Kč |
| KOBERCE BRENO, spol. s r.o. | 1 | 98 489 Kč |
| RM GAS, s.r.o. | 1 | 97 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 20 | 5 681 593 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 492 660 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 49 | 15 903 611 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 3 085 896 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 151 248 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 363 880 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 186 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 73 406 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 62 661 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEHOS s.r.o. | 1 | 2 265 000 Kč |
| MK stavební s.r.o. | 2 | 642 011 Kč |
| haners s.r.o. | 1 | 378 613 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 303 504 Kč |
| GRACLA s.r.o. | 1 | 225 060 Kč |
| Vratislav Hora | 1 | 206 514 Kč |
| Lubomír Dudík | 1 | 190 000 Kč |
| GastroTechno, s.r.o. | 1 | 186 000 Kč |
| REVO hřiště s.r.o. | 2 | 171 002 Kč |
| LUCO klima s.r.o. | 2 | 153 906 Kč |
| Luděk Říha | 1 | 153 346 Kč |
| KOPKO s.r.o. | 1 | 117 893 Kč |
| Jaroslav Kříž | 1 | 112 800 Kč |
| Karla Mizerová | 1 | 77 320 Kč |
| Ing. Tomáš Baženov | 1 | 62 661 Kč |
| NÁBYTEK HONZA s.r.o. | 1 | 61 500 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 20 | 5 307 130 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 8 | 3 127 155 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 926 048 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 462 547 Kč |
| Zemědělství | 1 | 200 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 150 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 129 462 Kč |
| Kancelář | 1 | 110 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 85 668 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 65 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEHOS s.r.o. | 1 | 2 138 700 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 462 547 Kč |
| Nadační fond Sportovní agentura Slovácko | 1 | 326 430 Kč |
| MK stavební s.r.o. | 2 | 270 809 Kč |
| Josef Gracla | 1 | 248 493 Kč |
| Josef Gerža | 3 | 240 820 Kč |
| HP IZOL Napajedla s.r.o. | 2 | 221 857 Kč |
| Zdeněk Gracla | 1 | 217 800 Kč |
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Tomáš Vrubel | 1 | 178 036 Kč |
| Milan Sokola | 1 | 150 800 Kč |
| Radim Jegla | 1 | 129 462 Kč |
| Vratislav Hora | 1 | 110 000 Kč |
| NÁBYTEK HONZA s.r.o. | 1 | 93 240 Kč |
| GastroTechno, s.r.o. | 1 | 85 668 Kč |
| Jestřabí Rusava s.r.o. | 1 | 82 000 Kč |
| Ing. Tomáš Baženov | 1 | 77 578 Kč |
| RM GAS, s.r.o. | 1 | 69 000 Kč |
| Bc. Milan Pekař | 1 | 65 000 Kč |
| RÁZTOKA s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Eva Slezáková | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 25 | 5 228 240 Kč |
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 1 | 200 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 300 | 45 290 728 Kč |
| Práce při dokončování budov | 25 | 10 914 945 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 2 353 160 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 023 915 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 217 800 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 150 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 72 509 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEHOS s.r.o. | 1 | 1 781 300 Kč |
| Josef Gracla | 1 | 312 388 Kč |
| GastroTechno, s.r.o. | 1 | 279 268 Kč |
| GRACLA s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| Jestřabí Rusava s.r.o. | 1 | 210 000 Kč |
| Apis - zateplování oken, s.r.o. | 1 | 186 060 Kč |
| HELM s.r.o. | 1 | 157 000 Kč |
| Josef Gerža | 2 | 155 812 Kč |
| Městská poliklinika s.r.o. Otrokovice | 1 | 150 000 Kč |
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| STEJKR, spol. s r.o. | 1 | 119 095 Kč |
| Karla Mizerová | 1 | 110 000 Kč |
| Vratislav Hora | 1 | 103 660 Kč |
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 91 864 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 90 304 Kč |
| MK stavební s.r.o. | 1 | 72 509 Kč |
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 63 688 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 17 | 4 187 060 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 63 688 Kč |
| Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 9 | 1 298 987 Kč |
| Odpady | 1 | 382 602 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 313 397 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 42 404 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 1 | 382 602 Kč |
| Nadační fond Sportovní agentura Slovácko | 1 | 303 480 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 222 897 Kč |
| GRACLA s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| Ing. Oldřich Holub | 1 | 210 000 Kč |
| GastroTechno, s.r.o. | 1 | 200 618 Kč |
| REVO hřiště s.r.o. | 2 | 163 095 Kč |
| Lékárna Baťov s.r.o. | 1 | 104 000 Kč |
| MK stavební s.r.o. | 1 | 99 994 Kč |
| HELM s.r.o. | 1 | 84 000 Kč |
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 42 404 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 6 500 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 14 | 1 994 986 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 42 404 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 533 835 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 378 649 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MN - STAVO, s.r.o. | 3 | 470 635 Kč |
| FOR JOB PROTECT, s.r.o. | 2 | 170 071 Kč |
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 112 578 Kč |
| Lékárna Baťov s.r.o. | 1 | 96 000 Kč |
| Josef Gracla | 1 | 63 200 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Městská poliklinika s.r.o. Otrokovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 9 | 799 906 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 112 578 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 24 | 6 210 000 Kč |
| Kancelář | 24 | 2 609 618 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 1 706 923 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 494 970 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 115 004 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 65 376 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEHOS s.r.o. | 1 | 1 300 800 Kč |
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 5 | 721 093 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 210 000 Kč |
| HELM s.r.o. | 1 | 196 123 Kč |
| MK stavební s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| KOBERCE BRENO, spol. s r.o. | 1 | 115 004 Kč |
| Ing. Oldřich Holub | 1 | 96 000 Kč |
| Lékárna Baťov s.r.o. | 1 | 84 000 Kč |
| GastroTechno, s.r.o. | 1 | 79 618 Kč |
| Ing. Tomáš Baženov | 1 | 65 376 Kč |
| ALL-IN-DATA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 9 | 1 740 798 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 3 | 556 123 Kč |
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 1 | 99 450 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 65 520 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 70 | 8 743 626 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 47 | 2 993 251 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 444 869 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 272 179 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 4 | 524 900 Kč |
| GastroTechno, s.r.o. | 2 | 263 417 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 240 698 Kč |
| Radim Jegla | 1 | 103 427 Kč |
| UMYJEM TO s.r.o. | 1 | 100 744 Kč |
| I3 Consultants s.r.o. | 1 | 48 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEHOS s.r.o. | 3 | 444 869 Kč |
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 3 | 311 817 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 80 031 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 902 | 387 580 911 Kč |
| Stavebnictví | 70 | 6 094 443 Kč |
| Energie | 139 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 6 | 559 783 Kč |
| EMOZ, spol. s r.o. | 1 | 201 241 Kč |
| Josef Gerža | 2 | 185 410 Kč |
| MALCOLOR s.r.o. | 1 | 89 624 Kč |
| Zdeněk Kolaja | 1 | 83 508 Kč |
| TOMA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEHOS s.r.o. | 5 | 559 783 Kč |
| Wastex, spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |