Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Sylva Sigmundová
změna 10.06.2022
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 75024489 |
| Datová schránka | i6mkpfj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 76 smluv za celkem 16 mil. Kč;
25,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rumpová s.r.o. | 1 | 82 990 Kč |
| MONOTREND s.r.o. | 1 | 77 174 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 2 | 160 164 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 318 399 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 186 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 121 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 10 704 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOMILAND s.r.o. | 1 | 273 363 Kč |
| Centrum Duháček, z.s. | 1 | 186 000 Kč |
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 1 | 186 000 Kč |
| Martin Pacák | 1 | 167 222 Kč |
| TECHNOKLIMA UH, s.r.o. | 1 | 151 177 Kč |
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Rostislav Kalous | 1 | 10 704 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 5 | 723 466 Kč |
| Město Bučovice | 1 | 186 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 4 | 2 480 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 408 661 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 145 200 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 133 439 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| E.ON Energie, a.s. | 4 | 2 480 000 Kč |
| MONOTREND s.r.o. | 2 | 833 654 Kč |
| KONE, a.s. | 1 | 407 770 Kč |
| KTV servis, s.r.o. | 1 | 168 076 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Rostislav Kalous | 1 | 132 600 Kč |
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 10 | 4 167 300 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 382 528 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 262 715 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rostislav Kalous | 1 | 382 528 Kč |
| KF GIPS s.r.o. | 1 | 262 715 Kč |
| INTER-EX, s.r.o. | 1 | 239 097 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| L.A.S.O., spol. s r.o. | 1 | 74 628 Kč |
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 5 | 1 079 968 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 285 412 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 997 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 452 378 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 223 136 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 121 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 88 998 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 85 405 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 58 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERDING, a.s. | 2 | 997 000 Kč |
| NOMILAND s.r.o. | 2 | 541 376 Kč |
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 223 136 Kč |
| Centrum Duháček, z.s. | 1 | 169 412 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| EDUCAPLAY s.r.o. | 1 | 85 405 Kč |
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 9 | 2 196 229 Kč |
| Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 29 | 15 245 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 290 352 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 258 648 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 70 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| E.ON Energie, a.s. | 5 | 365 000 Kč |
| MONOTREND s.r.o. | 1 | 276 981 Kč |
| Rostislav Kalous | 1 | 176 000 Kč |
| OKNARONDR s.r.o. | 1 | 82 648 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Tomáš Fajtl | 1 | 13 371 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 11 | 984 000 Kč |
| Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 823 341 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 536 087 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERDING, a.s. | 1 | 823 341 Kč |
| 2 | 536 087 Kč | |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 4 | 1 444 128 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 895 006 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 628 544 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 110 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 900 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 77 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERDING, a.s. | 1 | 895 006 Kč |
| FRONTON stavební a.s. | 2 | 498 501 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| OKNARONDR s.r.o. | 1 | 87 865 Kč |
| Jan Borovička | 1 | 80 804 Kč |
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 77 800 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 2 | 71 374 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 9 | 1 820 250 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 37 | 4 050 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 285 122 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 750 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 114 950 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRONTON stavební a.s. | 1 | 1 003 362 Kč |
| ERDING, a.s. | 1 | 750 000 Kč |
| Petr Masařík | 2 | 281 760 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Alumbrado s.r.o. | 2 | 114 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 7 | 2 295 272 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 115 | 29 289 835 Kč |
| Školení a kurzy | 58 | 5 443 965 Kč |
| Služby závodních jídelen | 19 | 1 338 817 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 272 400 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Bajer | 3 | 278 500 Kč |
| OPPORTUNITY, spol. s r. o. | 1 | 272 400 Kč |
| HRAS - zařízení hřišť, s.r.o. | 1 | 191 676 Kč |
| ERDING, a.s. | 1 | 0 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace | 7 | 742 576 Kč |
| Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |