Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Kateřina Boková
změna 03.08.2017
| Založeno | 23.09.2003 |
| IČO | 75027151 |
| Datová schránka | 7arkrdm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 63 smluv za celkem 10 mil. Kč;
14,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 1 | 68 145 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 2 | 127 433 Kč |
| KARFO velkoobchod s.r.o. | 1 | 68 145 Kč |
| Flamy Pardubice a.s. | 1 | 59 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 2 | 127 433 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 526 652 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 65 731 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 4 | 2 592 383 Kč |
| Ricka Karel s.r.o. | 2 | 2 331 032 Kč |
| Jan Janoš | 1 | 195 620 Kč |
| MANDALA MONTESSORI s.r.o. | 1 | 65 731 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 4 | 2 592 383 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 188 695 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 62 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 5 | 461 295 Kč |
| Daniel Műller | 1 | 128 000 Kč |
| Zdeněk Frolo | 1 | 119 600 Kč |
| Petr Reiský | 1 | 91 000 Kč |
| Jan Janoš | 1 | 60 695 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 4 | 399 295 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 62 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 1 | 198 382 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 192 794 Kč |
| Energie | 1 | 100 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 200 Kč |
| Nábytek | 1 | 55 486 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 53 072 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 8 | 659 934 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 198 382 Kč |
| Jan Janoš | 2 | 114 949 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| RTSTAV - Radek Trunčík s.r.o. | 1 | 77 845 Kč |
| Petr Reiský | 1 | 60 200 Kč |
| ČEKOS Ostrava s.r.o. | 1 | 53 072 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 8 | 659 934 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 138 291 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 125 422 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 80 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 74 178 Kč |
| Nábytek | 1 | 69 553 Kč |
| Zemědělství | 1 | 64 735 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 64 717 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 9 | 616 896 Kč |
| Jan Janoš | 2 | 125 422 Kč |
| ÚČTO ELPE s.r.o. | 1 | 81 200 Kč |
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 74 178 Kč |
| Břetislav Barabáš | 1 | 69 553 Kč |
| Zahrada k domu s.r.o. | 1 | 64 735 Kč |
| Finezza facility s.r.o. | 1 | 64 717 Kč |
| Martin Menšík | 1 | 57 091 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 9 | 616 896 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 762 219 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 7 | 446 502 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 223 377 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 174 240 Kč |
| Energie | 1 | 114 950 Kč |
| Nábytek | 1 | 77 363 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 9 | 1 038 350 Kč |
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 2 | 174 240 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 114 950 Kč |
| Ing. Jan Hanslik | 1 | 85 200 Kč |
| Břetislav Barabáš | 1 | 77 363 Kč |
| ÚČTO ELPE s.r.o. | 1 | 73 200 Kč |
| DERKILL SERVICES, s.r.o. | 1 | 64 977 Kč |
| Finezza facility s.r.o. | 1 | 58 201 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 8 | 648 131 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 390 219 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 543 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 2 | 543 162 Kč |
| ACER WOODWAY s.r.o. | 1 | 459 851 Kč |
| RTSTAV - Radek Trunčík s.r.o. | 1 | 83 311 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 2 | 543 162 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 394 432 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 310 939 Kč |
| Energie | 2 | 180 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 146 400 Kč |
| Nábytek | 2 | 128 950 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 10 | 842 289 Kč |
| RAPERA GROUP s.r.o. | 1 | 202 769 Kč |
| ÚČTO ELPE s.r.o. | 2 | 146 400 Kč |
| Petr Reiský | 2 | 128 950 Kč |
| Jiří Bujok | 1 | 108 170 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 100 000 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| ACER WOODWAY s.r.o. | 1 | 76 000 Kč |
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 9 | 842 289 Kč |
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 864 082 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 101 549 Kč |
| Kancelář | 1 | 62 450 Kč |
| Nábytek | 1 | 50 900 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 6 | 1 078 981 Kč |
| ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. | 1 | 798 425 Kč |
| Daniel Műller | 1 | 101 549 Kč |
| RTSTAV - Radek Trunčík s.r.o. | 1 | 65 657 Kč |
| Petr Reiský | 1 | 62 450 Kč |
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 5 | 1 078 981 Kč |
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 97 | 29 767 997 Kč |
| Školení a kurzy | 49 | 3 601 388 Kč |
| Energie | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 6 | 1 424 025 Kč |
| ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. | 1 | 1 257 525 Kč |
| Petr Reiský | 1 | 66 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 3 | 1 424 025 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |