Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 12.02.2005 |
| IČO | 75060973 |
| Datová schránka | rzqk8ac |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 84 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 84 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor | 1 | 84 350 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 84 378 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 84 378 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor | 1 | 84 378 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 196 882 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 196 882 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor | 4 | 196 882 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 348 756 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 348 756 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor | 2 | 348 756 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 7 | 856 452 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 8 | 856 452 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor | 8 | 856 452 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 4 | 630 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 630 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor | 4 | 630 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 165 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 165 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor | 1 | 165 000 Kč |