Soukromá firma.
| Založeno | 01.01.2010 |
| IČO | 76361608 |
| Datová schránka | n4trswz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 38 smluv za celkem 42 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 1 465 794 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Rambousek | 1 | 1 465 794 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 4 599 452 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 4 599 452 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Rambousek | 3 | 4 599 452 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 3 296 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 3 296 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Rambousek | 3 | 3 296 706 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 4 257 748 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 287 496 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 8 | 6 506 231 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Rambousek | 8 | 6 506 231 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 4 | 3 979 085 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 3 979 085 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Rambousek | 4 | 3 979 085 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 2 406 085 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 2 046 715 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 359 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Rambousek | 5 | 2 406 085 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 6 659 235 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 1 936 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 6 | 8 595 235 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Rambousek | 6 | 8 595 235 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 2 | 816 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 816 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Rambousek | 2 | 816 750 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 57 | 77 368 610 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 3 363 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 9 042 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Rambousek | 4 | 9 042 330 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 79 | 57 058 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 2 339 051 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Rambousek | 3 | 2 339 051 Kč |