Soukromá firma.
| Založeno | 01.01.2010 |
| IČO | 76389511 |
| Datová schránka | rxccq8x |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 10 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 1 | 94 689 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Hledík | 1 | 94 689 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 781 816 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 6 | 1 467 836 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Hledík | 6 | 1 467 836 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 243 583 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 76 126 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 36 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 8 | 1 300 774 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace | 1 | 36 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Hledík | 9 | 1 336 832 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 2 | 326 145 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Hledík | 2 | 326 145 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 213 444 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 5 | 504 426 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Hledík | 5 | 504 426 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 266 193 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 4 | 688 714 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Hledík | 4 | 688 714 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 796 888 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 192 442 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 3 | 1 230 899 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Hledík | 3 | 1 230 899 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 390 799 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 1 | 390 799 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Hledík | 1 | 390 799 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 2 931 877 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 5 | 2 931 877 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Hledík | 5 | 2 931 877 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 299 367 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 5 | 1 299 367 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Hledík | 5 | 1 299 367 Kč |