Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Eva Pšenčíková
změna 14.01.2020
| Založeno | 17.02.2006 |
| IČO | 86771442 |
| Datová schránka | rk6kjx3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 147 smluv za celkem 19 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
6,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 168 500 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 72 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horizont – středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace | 5 | 302 280 Kč |
| Jestřabí Rusava s.r.o. | 1 | 300 608 Kč |
| Pavel Tvrdoň | 1 | 280 000 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 168 500 Kč |
| Sylva Volková | 1 | 151 400 Kč |
| Cesta rozvoje, z.s. | 2 | 149 600 Kč |
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 72 000 Kč |
| Eva Slezáková | 1 | 0 Kč |
| ASTREMA PLUS, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 13 | 1 352 388 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 72 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 7 | 690 691 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 372 680 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 362 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 311 850 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 321 100 Kč |
| Jestřabí Rusava s.r.o. | 1 | 311 850 Kč |
| Horizont – středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace | 5 | 302 280 Kč |
| Pavel Tvrdoň | 1 | 280 000 Kč |
| Josef Gracla | 1 | 180 766 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 176 500 Kč |
| Sylva Volková | 1 | 151 400 Kč |
| MK stavební s.r.o. | 1 | 148 235 Kč |
| MN - STAVO, s.r.o. | 1 | 121 129 Kč |
| Kateřina Jankulová | 1 | 112 500 Kč |
| Zdeněk Jurášek | 1 | 103 000 Kč |
| System plus Zlín, s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| Cesta rozvoje, z.s. | 1 | 70 400 Kč |
| Radim Jegla | 1 | 64 061 Kč |
| TASS agency s.r.o. | 1 | 63 000 Kč |
| David Svoboda | 1 | 62 900 Kč |
| Vodárna Zlín a.s. | 2 | 0 Kč |
| Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ASTREMA PLUS, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 23 | 2 238 021 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 250 000 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 71 100 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 582 840 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 365 860 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 285 000 Kč |
| Energie | 1 | 250 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 250 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 115 000 Kč |
| IT | 1 | 72 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 313 580 Kč |
| Horizont – středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace | 5 | 302 280 Kč |
| Jestřabí Rusava s.r.o. | 1 | 294 840 Kč |
| Pavel Tvrdoň | 1 | 288 000 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 250 000 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 215 000 Kč |
| Sylva Volková | 1 | 150 400 Kč |
| Apis - zateplování oken, s.r.o. | 1 | 115 000 Kč |
| Radek Zabloudil | 1 | 84 000 Kč |
| David Svoboda | 1 | 79 600 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 72 000 Kč |
| SKLENÁŘSTVÍ NONSTOP plus s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 15 | 1 921 120 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 250 000 Kč |
| Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 63 580 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 669 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 363 880 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 331 384 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 279 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 272 250 Kč |
| Energie | 1 | 250 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 168 137 Kč |
| IT Hardware | 1 | 115 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 55 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Místní akční skupina Severní Chřiby a Pomoraví, z.s. | 1 | 669 600 Kč |
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 325 000 Kč |
| Horizont – středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace | 5 | 302 280 Kč |
| Jestřabí Rusava s.r.o. | 1 | 279 000 Kč |
| Kateřina Jankulová | 1 | 272 250 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 250 000 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 184 300 Kč |
| Město Staré Město | 1 | 168 137 Kč |
| MK stavební s.r.o. | 1 | 149 525 Kč |
| HELM s.r.o. | 1 | 147 084 Kč |
| Sylva Volková | 1 | 138 360 Kč |
| ELKOPLAST CZ, s.r.o. | 1 | 130 000 Kč |
| ICT NWT s.r.o. | 1 | 115 000 Kč |
| David Svoboda | 1 | 57 800 Kč |
| Radim Jegla | 1 | 55 430 Kč |
| GESOS, spol. s r.o. | 1 | 54 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 20 | 3 034 816 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 250 000 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 75 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,68 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 647 110 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 600 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 554 990 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 250 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 189 040 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 153 500 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 150 000 Kč |
| Energie | 1 | 100 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 85 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 18 | 1 711 110 Kč |
| AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. | 1 | 554 990 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 153 500 Kč |
| Sylva Volková | 1 | 120 040 Kč |
| ELKOPLAST CZ, s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 100 000 Kč |
| Rudolf Šara | 1 | 100 000 Kč |
| Tomáš Vrubel | 1 | 85 000 Kč |
| Young Challengers, z.s. | 1 | 81 000 Kč |
| TKF, spol. s r.o. | 1 | 72 000 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 69 000 Kč |
| Zdeněk Jurášek | 1 | 69 000 Kč |
| MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BIKOS CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 13 | 1 491 530 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 600 000 Kč |
| Horizont – středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace | 12 | 591 110 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 301 000 Kč |
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 69 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 550 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 526 680 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 410 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 250 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 203 639 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 189 525 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 550 000 Kč |
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 504 100 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 410 000 Kč |
| Horizont – středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace | 4 | 220 080 Kč |
| Pavel Tvrdoň | 1 | 189 525 Kč |
| TICARA s.r.o. | 1 | 178 200 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 118 500 Kč |
| BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. | 1 | 91 080 Kč |
| MK stavební s.r.o. | 1 | 85 139 Kč |
| Petr Botek | 1 | 84 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 13 | 1 979 024 Kč |
| Horizont – středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 254 100 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 250 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 51 | 3 640 674 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 207 450 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 205 900 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 185 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 207 450 Kč |
| Pavel Tvrdoň | 1 | 185 100 Kč |
| TICARA s.r.o. | 1 | 181 170 Kč |
| MK stavební s.r.o. | 2 | 172 554 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 117 700 Kč |
| Martin Piska | 1 | 116 000 Kč |
| VAŠÍK s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 7 | 842 524 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 207 450 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 98 | 27 902 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 307 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 241 127 Kč |
| Zemědělství | 2 | 160 400 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 99 412 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 465 000 Kč |
| TEOZ, spol. s r.o. | 1 | 241 127 Kč |
| Kateřina Jankulová | 2 | 212 500 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 183 000 Kč |
| TICARA s.r.o. | 1 | 170 190 Kč |
| Pavel Tvrdoň | 1 | 155 960 Kč |
| Karel Mikala | 1 | 124 000 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 119 000 Kč |
| JK Ranč Tlumačov z.s. | 1 | 110 000 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 99 412 Kč |
| Zdenka Juráňová | 1 | 50 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 11 | 1 465 589 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 280 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 185 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 280 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 273 600 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 123 034 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 3 | 523 034 Kč |
| TICARA s.r.o. | 1 | 145 080 Kč |
| Pavel Tvrdoň | 1 | 128 520 Kč |
| CAIS s.r.o. | 1 | 123 034 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 1 | 280 000 Kč |
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 273 600 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 123 034 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 120 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 458 | 57 924 698 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 890 | 54 889 040 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 266 | 48 521 400 Kč |
| Dary a dotace | 241 | 46 074 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 4 | 539 998 Kč |
| MK stavební s.r.o. | 1 | 179 998 Kč |
| TICARA s.r.o. | 1 | 145 080 Kč |
| Pavel Tvrdoň | 1 | 113 400 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 100 000 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 78 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 3 | 336 580 Kč |
| Horizont – středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace | 2 | 260 000 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 179 998 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 100 000 Kč |