Soukromá firma.
| Založeno | 02.06.2008 |
| IČO | 86880934 |
| Datová schránka | ayahwej |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 183 886 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 81 772 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 2 | 81 772 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Marek Sládeček | 2 | 81 772 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hranice | 1 | 102 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Marek Sládeček | 1 | 102 114 Kč |