Soukromá firma.
| Založeno | 23.02.2011 |
| IČO | 87632136 |
| Datová schránka | gck3w6n |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 6 mil. Kč;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 554 406 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 421 999 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Luh 1544, příspěvková organizace | 2 | 132 407 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radek Juřička | 4 | 654 406 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 749 976 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 1 551 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 2 | 3 034 993 Kč |
| Základní umělecká škola Vsetín | 1 | 266 753 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radek Juřička | 3 | 3 301 746 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí | 2 | 297 474 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radek Juřička | 2 | 297 474 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 234 885 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radek Juřička | 1 | 234 885 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 184 111 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí | 2 | 443 802 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 184 111 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radek Juřička | 3 | 627 913 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 501 282 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 181 223 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 501 282 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí | 1 | 98 976 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Ohrada 1876, příspěvková organizace | 1 | 82 247 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radek Juřička | 3 | 682 505 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 64 | 24 221 845 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 1 | 194 403 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radek Juřička | 1 | 194 403 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 4 701 345 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola strojnická Vsetín | 1 | 189 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radek Juřička | 1 | 189 803 Kč |