Soukromá firma.
| Založeno | 05.09.2011 |
| IČO | 88112349 |
| Datová schránka | tmh3e6c |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 215 830 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 166 230 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 1 | 166 230 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Libor Kukula | 1 | 166 230 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 49 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 49 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Libor Kukula | 1 | 49 600 Kč |