Soukromá firma.
| Založeno | 15.02.2012 |
| IČO | 88566617 |
| Datová schránka | n798ius |
Všechny smlouvy: 5 smluv za celkem 421 080 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 337 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 337 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Sojka | 1 | 337 590 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 1 | 83 490 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nymburka | 1 | 83 490 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Sojka | 3 | 83 490 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Sojka | 1 | 0 Kč |