Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Nadační fond Vánoce v červnu - Osoby s vazbou na Nadační fond Vánoce v červnu

Soukromá firma. Nadační fond.

Založeno 08.11.2019
IČO 08675627
Datová schránka a6evm46

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit na novinky u Nadační fond Vánoce v červnu

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Osoby s vazbou na Nadační fond Vánoce v červnu
z Obchodního rejstříku

David Horáček (*1977)

  • Od 08. 11. 2019 : Revizor

Agnieszka Kulíková (*1968)

  • Od 08. 11. 2019 : Člen statutárního orgánu

Hana Kůsová (*1990)

  • Od 08. 11. 2019 do 06. 07. 2023 : Člen statutárního orgánu

Hana Nejedlá (*1990)

  • Od 08. 11. 2019 : Člen statutárního orgánu

Barbora Suchá (*1973)

  • Od 21. 01. 2021 : Zřizovatel příspěvkové organizace

Eliška Suchá (*2000)

  • Od 21. 01. 2021 : Zřizovatel příspěvkové organizace

Miroslav Suchý (*1973)

  • Od 21. 01. 2021 : Zřizovatel příspěvkové organizace
  • Od 08. 11. 2019 : Člen statutárního orgánu

Osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, člen orgánu společnosti) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (tzn. až 5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nemusíme v některých případech zobrazovat vazby osob se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.