Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy PastVina 
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Rabbit czech a.s. - Osoby s vazbou na Rabbit czech a.s.

Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 2 podřízené subjekty.

Založeno 21.05.1998
IČO 25668986
Datová schránka 2t5r5fh

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit na novinky u Rabbit czech a.s. Upozornit u subjektu + ve 2 dceřiných společnostech

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Osoby s vazbou na Rabbit czech a.s.
z Obchodního rejstříku

Jana Košťálová (*1978)

  • Od 23. 07. 2012 : Člen dozorčí rady
  • Od 21. 06. 2012 : Člen dozorčí rady

Ester Kuncmanová (*1986)

  • Od 14. 10. 2015 : Člen dozorčí rady
  • Od 11. 04. 2013 : Člen dozorčí rady

Helena Matoušková (*1961)

  • Od 30. 04. 2021 : Člen statutárního orgánu
  • Od 04. 12. 2025 : Člen statutárního orgánu

Gabriela Sűssemilch (*1973)

  • Od 07. 06. 2019 : Člen statutárního orgánu
  • Od 21. 05. 1998 : Člen statutárního orgánu

Jan Tomášek (*1953)

  • Od 07. 09. 2018 : Člen statutárního orgánu
  • Od 04. 12. 2025 : Člen statutárního orgánu

Sylva Wolfová (*1968)

  • Od 23. 11. 2017 : Člen dozorčí rady
  • Od 30. 06. 2003 : Člen dozorčí rady

Osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, člen orgánu společnosti) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (tzn. až 5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nemusíme v některých případech zobrazovat vazby osob se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.