Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Společenství vlastníků bytů v domě č.p. 925/926 na Dukelské ulici v Litomyšli - Osoby s vazbou na Společenství vlastníků bytů v domě č.p. 925/926 na Dukelské ulici v Litomyšli

Soukromá firma.

Založeno 17.06.2003
IČO 25993151
Datová schránka ifg7aqt

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit na novinky u Společenství vlastníků bytů v

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Osoby s vazbou na Společenství vlastníků bytů v domě č.p. 925/926 na Dukelské ulici v Litomyšli
z Obchodního rejstříku

Hana Bělková (*1979)

  • Od 18. 05. 2017 do 18. 10. 2022 : Člen statutárního orgánu

Dalena Beníšková (*1973)

  • Od 18. 10. 2022 : Člen statutárního orgánu

Jana Hrubešová (*1943)

  • Od 18. 10. 2022 : Člen statutárního orgánu
  • Od 18. 05. 2017 do 18. 10. 2022 : Člen statutárního orgánu

Jaroslav Kovář (*1940)

  • Od 18. 10. 2022 : Člen statutárního orgánu
  • Od 18. 05. 2017 do 18. 10. 2022 : Člen statutárního orgánu

Osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, člen orgánu společnosti) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (tzn. až 5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nemusíme v některých případech zobrazovat vazby osob se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.