Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 9 Lesík Kladno - Osoby s vazbou na Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 9 Lesík Kladno

Soukromá firma. Pobočný spolek.

Založeno 18.02.1995
IČO 68404476
Datová schránka d3395jf

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit na novinky u Základní organizace Českého

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Osoby s vazbou na Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 9 Lesík Kladno
z Obchodního rejstříku

Martina Jamečná Medová (*1970)

  • Od 13. 04. 2024 : Člen kontrolní komise - Z

Renáta Komoroisová (*1962)

  • Od 13. 04. 2024 : Člen kontrolní komise - Z

Radislava Kopecká (*1954)

  • Od 13. 04. 2024 : Člen statutárního orgánu

Jaroslava Sedláčková (*1962)

  • Od 13. 04. 2024 : Člen kontrolní komise - Z

Michaela Sitárová (*1975)

  • Od 13. 04. 2024 : Člen statutárního orgánu

Vojtěch Šromovský (*1950)

  • Od 13. 04. 2024 : Člen statutárního orgánu

Jiří Vlášek (*1954)

  • Od 13. 04. 2024 : Člen statutárního orgánu

Luděk Wirth (*1970)

  • Od 13. 04. 2024 : Člen statutárního orgánu

Osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, člen orgánu společnosti) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (tzn. až 5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nemusíme v některých případech zobrazovat vazby osob se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.