Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Svaz tělesně postižených v České republice z. s. místní organizace Vyškov v likvidaci - Osoby s vazbou na Svaz tělesně postižených v České republice z. s. místní organizace Vyškov v likvidaci

Soukromá firma. Pobočný spolek. zaniklý subjekt.

Založeno 17.01.2003
Zaniklo 23.08.2023
IČO 75035987
Datová schránka

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit na novinky u Svaz tělesně postižených v

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Osoby s vazbou na Svaz tělesně postižených v České republice z. s. místní organizace Vyškov v likvidaci
z Obchodního rejstříku

Jan Heroudek (*1947)

  • Od 27. 08. 2022 do 23. 08. 2023 : Likvidátor
  • Od 09. 07. 2016 do 23. 08. 2023 : Člen statutárního orgánu

Miroslava Lampová (*1952)

  • Od 24. 04. 2020 do 23. 08. 2023 : Člen statutárního orgánu

Marie Pulterová (*1941)

  • Od 04. 11. 2020 do 23. 08. 2023 : Člen statutárního orgánu

František Vágner (*1934)

  • Od 30. 03. 2016 do 23. 08. 2023 : Člen kontrolní komise - Z

Osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, člen orgánu společnosti) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (tzn. až 5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nemusíme v některých případech zobrazovat vazby osob se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.