| Typ | Stav | Stanice | Platnost | Protokol | Stav km | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 2.10.2025 - 2.10.2027 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 2.10.2025 - 2.10.2026 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 2.10.2025 - 2.10.2027 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 2.10.2025 - 2.10.2026 | - | ||
| - | 480624 | 2.10.2025 | 68 643 | |||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 3.10.2024 - 3.10.2025 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 3.10.2024 - 3.10.2025 | - | ||
| - | 480624 | 3.10.2024 | 51 537 | |||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 3.10.2023 - 3.10.2024 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 3.10.2023 - 3.10.2024 | - | ||
| - | 480624 | 3.10.2023 | 38 117 | |||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 4.10.2022 - 4.10.2024 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 4.10.2022 - 4.10.2023 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 4.10.2022 - 4.10.2024 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 4.10.2022 - 4.10.2023 | - | ||
| - | 480624 | 3.10.2022 | 22 436 | |||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 12.10.2021 - 12.10.2022 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 12.10.2021 - 12.10.2022 | - | ||
| - | 480624 | 11.10.2021 | 10 449 | |||
| Pravidelná | A | Administrativní omezení - nové | 19.10.2020 - 19.10.2024 | - | ||
| Pravidelná | A | Administrativní omezení - nové | 19.10.2020 - 19.10.2024 | - |
| Vztah | Subjekt | IČO | Adresa | Období |
|---|---|---|---|---|
| Provozovatel | Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 75152304 | Opavská 771/29, 74801 Hlučín | 19.10.2020 - - |
| Vlastnik | Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 75152304 | Opavská 771/29, 74801 Hlučín | 19.10.2020 - - |