| Typ | Stav | Stanice | Platnost | Protokol | Stav km | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 5.1.2026 - 5.1.2027 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 5.1.2026 - 5.1.2027 | - | ||
| - | 480624 | 5.1.2026 | 84 650 | |||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 3.1.2025 - 3.1.2026 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 3.1.2025 - 3.1.2026 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 3.1.2025 - 3.1.2026 | - | ||
| - | 480624 | 3.1.2025 | 71 352 | |||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 4.1.2024 - 4.1.2025 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 4.1.2024 - 4.1.2025 | - | ||
| - | 480624 | 3.1.2024 | 57 886 | |||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 6.1.2023 - 6.1.2024 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 6.1.2023 - 6.1.2024 | - | ||
| - | 480624 | 6.1.2023 | 43 404 | |||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 7.1.2022 - 7.1.2023 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 7.1.2022 - 7.1.2023 | - | ||
| - | 480624 | 6.1.2022 | 32 787 | |||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 8.1.2021 - 8.1.2022 | - | ||
| Pravidelná | A | MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, | 8.1.2021 - 8.1.2022 | - | ||
| - | 480624 | 7.1.2021 | 20 021 | |||
| Pravidelná | A | Administrativní omezení - nové | 8.1.2020 - 8.1.2021 | - | ||
| Pravidelná | A | Administrativní omezení - nové | 8.1.2020 - 8.1.2021 | - |
| Vztah | Subjekt | IČO | Adresa | Období |
|---|---|---|---|---|
| Provozovatel | Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 75152304 | Opavská 771/29, 74801 Hlučín | 8.1.2020 - - |
| Vlastnik | Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 75152304 | Opavská 771/29, 74801 Hlučín | 8.1.2020 - - |